Repetytorium do angielskiego, jakie ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, to mój pierwszy wątek, także proszę o wyrozumiałość. W tym roku zdaję maturkę z angielskiego podstawowego. I zwracam się do was z pytaniem co warto kupić, jakie repetytorium albo vademecum by powtórzyć, lepiej przyswoić materiał? Z angielskiego jakoś mi idzie, trójki i czwórki. Chciałbym coś kupić do gramatyki i słownictwa. Przeglądałem już kilkanaście pozycji m.in Oxfordu i Longmana. A co myślicie o książkach wydawnictwa Lingo tj repetytorium leksykalne i gramatyczne? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
Ja zdecydowanie najwyżej cenię repetytoria OXFORDu i wydawane przez Wydawnictwa PONS/LEKTORKLETT (Repetytorium leksykalne i Repetytorium gramatyczne (oba Donaty Olejnik)). Repetytorium leksykalne Wydawnictwa KINGO mniej mi się podobało, gramatycznego nie widziałem.
Ja zdecydowanie najwyżej cenię repetytoria OXFORDu i wydawane przez Wydawnictwa PONS/LEKTORKLETT (Repetytorium leksykalne i Repetytorium gramatyczne (oba Donaty Olejnik)). Repetytorium leksykalne Wydawnictwa KINGO mniej mi się podobało, gramatycznego nie widziałem.
A o które konkretnie Ci chodzi repetytoria lektorklettu bo kilka ich jest?

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia