Poszukuje stron www do konwersacji

Temat przeniesiony do archwium.
A wiec przeszlam na kolejny level z B2 na C1 sluzbowego kursu.Po egzaminach nauczyciel stwierdzil,ze pisanie, rozumienie, gramatyka, etc sa super ok,ale hhhhmmm troche gorzej z mowieniem. Od lipca ide na intensywny kuirs (codziennie po 4h rano) i mam czas do wrzesnia,zeby "rozwinac sie" z mowieniem.Wowczas to mam wazny "sluzbowy" egzamin.I tu moja prosba-czy znacie jakies strony www gdzie moge pocwiczyc mowienie, konwersacje najlepiej z native moze byc w zamian za inny jezyk (fr, nl) ,najlepiej gratis.Italki znam
dzieki, ja teraz mam w pracy intensywny (jednak to jeszcze B2 a nie C1) kurs codziennie po 4h, troche duzo ale nauczyciel swietny i 10 osobowa grupa bardzo ambitna i zmotywowana.Nauczyciel Londynczyk, ktory przez pare lat uczyl EN w Katowicach a wiec i polski zna swietnie
dzieki, ja teraz mam w pracy intensywny (jednak to jeszcze B2 a nie C1) kurs codziennie po 4h, troche duzo ale nauczyciel swietny i 10 osobowa grupa bardzo ambitna i zmotywowana.Nauczyciel Londynczyk, ktory przez pare lat uczyl EN w Katowicach a wiec i polski zna swietnie