Zestaw słów, potrzebnych do FCE

Temat przeniesiony do archwium.
Dzień dobry.

Chciałbym przygotować się do FCE. Jednak nie chcę kupować drogich podręczników z zadaniami, przynajmniej na razie. Czy znacie Państwo stronę, lub plik pdf/doc/txt, z listą słów, jakie trzeba znać, na FCE, a nawet na CAE? Wszystkich słów i idiomów, czasowników, rzeczowników, przymiotników, przysłówków etc. etc.

Chciałbym sam się uczyć własnym dla siebie sposobem. Taka lista byłaby dla mnie zbawienna.

Proszę o pomoc.

Dziękuję, pozdrawiam
Michał.

PS.
Dodam, że mam wersję papierową English Grammar in Use, zależy mi tylko na poszerzeniu słownictwa.
edytowany przez mbppaw: 05 mar 2017
Nie wydaje mi sie, aby istnial jakis zdefiniowany zestaw slow czy wyrazen spacjalnie przygotowany na potrzeby FCE. Pomoca moze okazac sie przerabianie edycji egzaminu z poprzedniich lat -- tam zawsze sie znajdzie slownictwo, ktore obowiazywalo w przeszlosci, a wiec, mozna przyjac, bedzie obowiazywalo rowniez w przyszlosci.
Poszukaj na gumtree czy alegro czy ktos przypadkiem nie sprzedaje podrecznikow z FCE. Popytaj ludzi, podejdz do szkol, moze ktos odda/sprzeda takie podreczniki.
Strona British Council dawniej miala przyklady co jest potrzebne na FCE.
Dziękuję za odpowiedzi.

Czy moglibyście Państwo polecić tytuł podręcznika, ze słownictwem, do FCE, który mógłbym kupić?

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia