Czy można w necie poćwiczyć tworzenie zdań?

Temat przeniesiony do archwium.
Jest jakiś darmowy serwis do nauki angielskiego gdzie trzeba tłumaczyć zdania z polskiego na angielski, o różnym poziomie trudności?

A może jest w necie jakieś takie narzędzie po angielsku?

Wiem że najlepiej jakby zdania sprawdzał żywy człowiek nauczyciel lub native, bo można przecież różnie się wyrazić poprawnie:/ Ale nie mam dostępu do takiego człowieka więc ewentualnie pozostanie wymyślanie zdań i sprawdzanie w translate google :/

Mam już chyba spory zasób słownictwa ale znajomość bierna, czyli rozumiem po angielsku, a chciałbym poprawić znajomość czynną, czyli produkować zdania (krótkie wypowiedzi) po angielsku.
Jest taki serwis, zauważyłam, że na tej stronie działa pod nazwą "terri".
Przydałaby się nawet sama lista zdań po polsku do przetłumaczenia bo samemu nie mam pomysłu na wymyślanie zdań ;(
znajdz sobie.
znalazłem i przerobiłem pobieżnie zdania na razie dla podstawówki... https://pl.scribd.com/document/352514417/Angielski-Zdania-do-tlumaczenia-pdf przydałoby się jeszcze coś takiego dla poziomu gimnazjum i liceum... niestety nie miałem w szkole angielskiego ;-( muszę dojść do wprawy, automatyzmu w takich prostych zdaniach...