Lekcje angielskiego Kraków / online

Temat przeniesiony do archwium.
Zapraszam serdecznie na bezstresowe i przyjemne lekcje angielskiego zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jestem studentką z Krakowa. Prowadzę lekcje języka angielskiego na różnych poziomach biegłości, od absolutnych podstaw po poziom B2. Oferuję formę i treść lekcji dopasowaną do indywidualnych potrzeb ucznia.

Moja wizja: Bez ustalonych skryptów, moim celem jest pełne dopasowanie procesu nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Nie ważne czy twoim celem jest nauka do szkolnych testów, egzaminu maturalnego czy zwyczajnie poprawa biegłości językowej, przyswajanie języka musi być wielopoziomowe, żywe i łatwo przystępne, by było efektywne. Dzięki różnorodnym zadaniom i rozwijaniu wielu aspektów języka (czytanie ze zrozumieniem, wyszukiwanie informacji w tekście, rozumienie ze słuchu, identyfikowanie zagadnień gramatycznych itp.) przyswajanie języka będzie efektywne i ciekawe. Oferuję lekcję w oparciu o materiały źródłowe z autentycznych źródeł (filmy, artykuły, piosenki, gry) oraz rozmowę w języku angielskim. Moi dotychczasowi uczniowie bardzo pozytywnie wypowiadają się o zajęciach, które prowadziłam, zarówno lekcjach indywidualnych, jak i w grupach.

Cena godziny zajęć stacjonarnych to 40zł, przy większej ilości godzin pod rząd cena jest niższa. Godzina zajęć online - 30zł. Prowadzę również zajęcia w grupach do 5 osób, wówczas każda kolejna osoba to tylko 10zł więcej do ceny zajęć prywatnych (przy 5 osobach 16zł za lekcję stacjonarną za osobę, 15zł za online)
to moze pokazesz,c oumiesz, pomagajac w tym watku:
https://www.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa/261556

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia