co sadzicie o podreczniku Click On?

Temat przeniesiony do archwium.
pytanie tak jak w temacie... moze ktos z was sie uczy z tego podrecznika w szkole - z gory dziekuje za wasze opinie!
glownie zalezaloby mi na wypowiedziach dotyczacych 3 i 4 czesci cyklu Click On... :)
nic zupelnie nie wiecie, prosze piszcie; podciagam temat, moze sie tym razem uda...
wierzyc mi sie nie chce, ze nikt go tu nie zna! plisss piszcie, to wazne!
jest to najgorsze co moze byc feee
w zeszłym roku szkolnym pracowałam z Click on 2 na j.ang. Uważam, że ksiązka jest świetna, wprowadza dużo gramatyki(ciekawie opisanej), duzo ćwiczeń i potrzebne słownictwo. Z tego co wiem, to Click on 3 nie jest zbytnio zróżnicowany od 2. Z całą pewnością polecam
je sie kiedys uczylam z 3 i uwazam ze to bardzo fajna ksiazka, duzo słowek, phrasal verbs, ale gramatyka raczej prosta
ja sie teraz ucze z click on 1 ksiązka jest dosyć fajna ddużo słownictwa. Denerwuje mnie tylko jej układ
Ja ucze się z Click ona 3 i ksiązka jest nawet nawet ma dużo słówek. A ma ktoś moze testy do tej ksiązki?? Jeżeli tak to prosił bym o przesyłanie pod adres [email]

Z góry dzieki i pozdrawiam
zezmen3
Zgadzam się z ,,ktosiem'' w 100% zwiększa zasób słów, ale przy tym gramatyka raczej prosta i sporo powtarzania.
dostales moze te testy bo jesli tak to blagam przeslij na moj adres [email]
sorry blad w adresie [email]
Chodze do 2giej klasy gimnazjum w Słupsku jestem w klasie je\ęzykowiej chociaz poziom u mnie w klasie jest zróżnicowany.Sąosoby który nawet nie potrafiączytaća sąktóre świetnie sobie radzą. ja jestem gdzieś pomiędzy. Używamy książki CLICK ON3 jest ona trudna, ale jakośnauczyc da sie . Podobająmi sie strony z powtórzeniami, testami i historyjki (huckelbery). Pozdrawiam :*
Hej wszystkim!

Chodzę do klasy pierwszej gimnazjum z rozszerzonym angielskim, na lekcjach korzystamy z Click On 2. Ogółem książkę tą oceniłbym na 4. Podobają mi się ćwiczenia gramatyczne i ćwiczenia na słownictwo. Są ciekawe i niemonotonne. Natomiast negatywną stroną książki są rozpoczęcia każdego z działów. Mianowicie, każdy rozdział zaczyna się od 3 nudnych dialogów, których połowę objętości stanowią: „ah..” „oh” itp. Dobrą strona Click On 2 to jeszcze opracowania gramatyczne każdego z zagadnień. Przydaje to się podczas powtórek do sprawdzianów. Teksty readingów podobają mi się średnio. Kilka fajnych, kilka nudnych...Jednak moja ocena może być tutaj trochę nieobiektywna, bo na dodatkowym angielskim uczę się z książki do FCE (nie pamiętam dokładnie tytułu), gdzie teksty są zdecydowanie ciekawsze, jednak tam autorzy mają większe możliwości. Mogą zamieszczać readingi bardziej rozbudowane, o trudniejszym słownictwie...itd. To by chyba było na tyle:

Pozdrawiam, Kamil92
Jak się chce zabic ucznia masa słownictwa to super podręcznik. Robilismy ją u nas jeden rok i w popłochu zmienialiśmy na inną. Przepakowana nadętym słownictwem, nieprzydatnym na poziomie na jaki jest przewidziana. Nie daje mozliwości wygadania sie z wykorzystaniem tego co podaje. Gdyby uczen chial jej się nauczyc na 90% zwariowałby.Zresztą to wydawnictwo ma tendencje do cegieł. Podobnie wygląda Enterprise. hedyny udany podręcznik od nich to Welcome dla dzieciaków.
Ja ucze się z Click ona 3 i ksiązka jest nawet nawet ma dużo słówek. A ma ktoś moze testy do tej ksiązki?? Jeżeli tak to prosił bym o przesyłanie pod adres
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Au Pair

 »

Nauka języka