SuperMemo UX-Angielski. No problem!+

Temat przeniesiony do archwium.
Co sądzicie o tym programie? Moim zdaniem jest to rewlacyjny program multimedialny składający się z 3 części: podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany. W tej chcwili w Empiku jest dostępna pierwsza część: poziom podstawowy. Ale będą następne niedługo. Proszę o opinie osób, które korzystają z tego kursu. Na jakim poziomie jest Waszym zdaniem syntezator mowy? Czy moze konkórować z tymi z YDP "Angielski z Cambridge"?
Co sądzicie o tym programie?
Czy nikt nie używa i nie zna tego programu?
Jest to nowa, ulepszona wersja pakietw "First Steps in English" i "Angielski? No problem" (bez plusa).

Jeśli chodzi o syntezator mowy, to nie badałem tego algorytmu,gdyż uważam, że jest to tylko gadżet podnoszący ceny programow (dotyczy to wszystkich programow, nie tylko SM UX).
Bejotka, a Twoim zdaniem, który z programów (SuperMemo UX-Angielski. No problem!+/redpp.com)jest lepszy dla osoby, która zna angielski na poziomie pre-intermediate i chciałaby odświeżyć sobie to co zapomniała (przypomnieć) no i pójść nieco dalej z nauką?
Peter, a może przestaniesz spamować i ciągle pytać o to samo, tylko weźmiesz się do roboty? :)
Cały czas się uczę Marceli, cały czas! A chciałem znać opinię na temat tych programów z czystej ciekawości. Pozdrawiam. Ps. Może niedługo napiszę, że Twoja metoda nauki całych zdań działa...naprawdę działa! Pozdrawiam
No, miałeś właśnie napisać :). To dobrze, że się uczysz. Nie przejmuj się programami - moim zdaniem nieważne, skąd weźmiesz zdania - musisz po prostu kuć. A wszystkie bajery czy w SM czy YDP nie mają znaczenia - to tylko rozrywka :). Powodzenia!
Jeśli pytasz o PROGRAMY, to tylko SM. Redpp to podręcznik + 3 płyty CD i strona internetowa uzupełniająca podręcznik i nagrania. W żadnym wypadku program.
Róba, jak radzi Marceli Kubik, ucz się z dowolnego podręcznika 3 razy po 60 minut dziennie. Potem możesz korzystac z programu lub REDPP.
"ucz się z dowolnego podręcznika 3 razy po 60 minut dziennie" Czy mógłbyś sprecyzować, jaką naukę masz na myśli. A może mógłbyś zaproponować jakiś podręcznik (myślałem o połączeniu nauki z podręczników:
Supermemo. No problem! i redpp.com). Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź.
Powiem tak:

1. Ucz się 45 minut z podręcznika "Angielski? No problem!" + 45 minut z programem SuperMemo UX o godz. 5.00-6.00.

2. Powtarzaj materiał z podręcznika "Angielski? No problem!" 60 minut
o godz. 15:[tel]:00. Mogą to być lekcje poranna i wczorajsza.

3. Powtarzaj materiał z podręcznika "Angielski? No problem!" 60 minut
o godz. 21:[tel]:00. Mogą to być lekcje sprzed tygodnia i sprzed miesiąca.

4. Jesli nie masz dość to ucz się 60 minut z podręcznika REDPP
o godz 23:[tel]:00.

Dodałem 1 godz. ponieważ jak widzę jesteś nienasycony angielskim.

Każdemu normalnemu amatorowi angielskiego wystarczy godzina dziennie z odręcznikiem "Angielski? No problem!".
Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Odradzam kupowanie SuperMemu-UX. Program jest wyraźnie niedopracowany - brak opcji Mercy, edycji jednostki. Pousuwano wiele funkcji/opcji dostępnych w starszych wersjach SM.
W efekcie praktycznie nie da się z programu korzystać - chyba że się nie choruje, imprezuje, wyjeżdza tylko skrupulatnie jak automat wypełnia zlecenia programu. Brak mozliwość rozłożenia zaległych jednostek (Mercy) praktycznie uniemożliwia korzystanie z programu SM-UX. To wersja raczej 0.8 a nie 1.0 Chyba naciski marketingowe zmusimy do wypuszczenia niedopracowanego produktu.
Szczerze odradzam. Kupiłem i żałuję.
A ja raczej jestem zadowolony. Nie imprezuję, nie choruję i póki co nie wyjeżdżam. W takim razie z czego korzystasz, jeżeli ten program nie przypadł Ci do gustu? Może spróbujesz: www.redpp.com. Pozdrawiam
Czesc skonczylem 1 czesc angielski no problem czy jak zaczne 2 czesc w super memo to beda tez powtorki z 1 samoistnie czy musze cos zainstalowac dzeki za pomoc
Musisz wywoływać oddzielne No problem 1 i No problem 2. A powtórki będziesz miał, jak Orkiestra Owsiaka, "do końca świata i jeden dzień dłużej".
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauka języka