nauka od podstaw - podrecznik

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich!

Zglaszam sie do Was z takim pytaniem. Będę uczyć koleżankę angielskiego od totalnych podstaw i potrzebuje dobrego w tym celu podrecznika, moze moglibyscie mi cos polecic? Kolezanka nigdy nie miala stycznosci z ang (mam na mysli nauke), ma 24 lata wiec dzieciakiem juz nie jest, i niebardzo wiem od czego powinnam zaczac w jej przypadku?

thx in advance!
Ja swoją naukę rozpoczęłam z "English File", więc mogę polecić, gdyż uważam, że byłą super. Dobrą książką jest też "Wavelength. Elementary Coursebook" z niej z kolei uczyła się moja siostra i też była bardzo zadowolona. Porównaj je sobie w księgarni :)
dzięki ! ;))
a może ktoś zna jeszcze jakieś dobre podreczniki ? :) w google szczerze mowiac nie ma zbyt wielu informacji na ten temat
New English File jest bardzo dobry i bardzo popularny. Tak jak i New Cutting Edge, Total English, In English, English for Life, Face2Face i cała masa innych:)
Zanim pójdziesz do księgarni, zajrzyj na strony wydawców - są tam sample pages z różnych tytułów (koniecznie obejrzyj teachersy, szczególnie jeśli nie masz zbyt wielkiego doświadczenia w nauczaniu).
Zerknij też na forum English Teachers na GW, znajdziesz tam całkiem sporo opinii o różnych podręcznikach.
serdeczne dzieki ;) na pewno skorzystam ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia