Studia dla Polaków mieszkających w UK

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!
Zwracam się tutaj o pomoc do forumowiczów, którzy mieszkali w Anglii co najmniej od czasów secondary school (jeśli tacy tu są:P). Nie mam niestety w otoczeniu nikogo z Polaków, kto orientuje się w tych sprawach, a i Anglicy dużo o tym nie wiedzą.
Chodzi o studia dziennikarskie w Anglii. Jestem na etapie wybierania przedmiotów do GCSE w angielskiej szkole i chciałem zapytać, czy przedmioty wybrane teraz powinny już być ustawiane pod kierunek w jakim chciałbym się uczyć dalej? Bo wiem, że przedmioty można zmienić tylko porzez pierwszy miesiąc. Wiąże się to także z późniejszym 6th form'em i testami A-Level? Proszę o podpowiedzi i porady, które przedmioty są najlepsze na dziennikarstwo. Oczywiście przed wyborem będziemy konsultować decyzję z nauczycielami kazdego przedmiotu, ale chcialbym poznac opinię kogoś z zewnątrz, a kto się zna:)
Pozdrawiaam
Poszukaj Unis ktore oferujea 'dziennikarstwo'. Wtedy popatrz jakie sa wymagania z 'A' level, bo zeby robic A levels to musisz miec podstawy, ktorymi wlasnie sa GCSE. Albo tez poszukaj dziennikarzy przez google i dowiedz sie jakie oni studia skonczyli.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia za granicą