www.ang.pl - opinie

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,

Bardzo proszę o Wasze opinie na temat funkcjonalności i wyglądu serwisu www.ang.pl

Jest coraz wiecej materialu, nowych działów i wydaje mi się że zbliza sie czas pewnych zmian. Chcialbym poznac Wasze zdanie czy łatwo znalezc interesujace Was rzeczy, czy nie drażni zielony kolor (wiem wiem, zdania sa podzielone). Jakie macie propozycje na ulepszenie serwisu od strony funkcjonalnej (treści wiem że chcecie wiecej i wiecej;).

Lukasz
Mnie sie kolorki podobaja - przynajmniej od razu widac na jakiej stronie sie znajduje, a strona przynajmniej sie wyroznia sposrod 1000 innych. Jedyne co mnie drazni (a propos kolorkow), to to, ze niewazne na ktorej stronie jestem, ma ona zielona ikonge ang. Czesto przez to otwieram po raz kolejny okno innej strony, bo mi sie wydaje, ze jestem w strefie angielkiej. A wystarczyloby podmienic kolorek, ang moze zostac - jako nazwa serwera :) Co do samej stronki - rzcezywiscie, menu (angielskiej) jest dosc napackane, moze lepiej byloby zrobic te zakladki w 2 rzedach, a nie po 2 rzeczy na 1 zakladce. Aha, i jeszcze kwestia logowania - dobrze by bylo, zeby logowanie na 1 stronie logowalo automatycznie na innych (nie moge ustawic na stale, bo duzo osob pisze tutaj z tego komputera) a logowanie sie po 5 razy jest irytujace. No i zeby po zalogowaniu nie wywalalo na sytrone glowna, bo wtedy trzeba wracac do watku, w ktorym sie chcialo cos napisac. Nie daloby sie zrobic tak, ze ponizej rubryki autor byloby miejsce rowniez na haslo, jezeli czlowiek chce pisac pod swoim loginem? I logowanie automatyczne razem z wysylaniem posta. Chyba ulatwiloby wielu osobom zycie. I jeszcze hosty - dobrze, ze sa odsloniete, ale chyba prawo nie powinno dzialac wstecz - tzn. czlowiek powinien wiedziec wysylajac posta, ze jego host zostanie odkryty - czasami sa smieszne sytuacje, gdy ktos probowal zachowac anonimowosc (mieszkam w duzym miescie, ale nie powiem jakim), a w hoscie znajduje ie nazwa miejscowosci... Mysle, ze niektorzy sobie nie zycza, by ich osoba byla kojarzona z miejscem zamieszkania/przebywania (tym bardziej, ze w hostach czesto sa tez nazwy malenkich miejsowosci). Pozdrawiam. Dobra robota :)
Ja sie przyzwyczailam do takiego wygladu strony, wiec jakies radykalne zmiany spowodowalyby ze przez kilka dni nie umialabym sie tu odnalezc:)
moznaby jako zmiany zmienic troche wyglad stron dotyczacych innych jezykow..wystarczyloby zeby na stronach glownych nie bylo tyle pustych miejsc:)wyciagnac np zakladki z gory na sam srodek, wtedy bedzie sie wydawalo ze jest tam wiecej rzeczy:) zapisalam sie juz z powrotem na niemiecki, wiec bede czesciej odwiedzac strone niemieckiego:)
Dzisiaj jestem na tej stronce poraz pierwszy i bardzo mi się ona spodobała... z małym wyjątkiem- nie mam pojęcia w jaki sposób mam się uczyć tych słówek! może to wydaje wam się śmieszne ale błagam NIECH MI TO KTOŚ WYTŁUMACZY... pozatym interesuje mnie stronka niemiecka, ale tam to już wogóle nie wiem o co chodzi, bo kiedy tam wchodze na naukę słówek pojawiają mi się te słówka ze str ang. I O CO TU CHODZI?
Kolor zielony jest super!!!!Wszystkie kolory do innych języków też są świetne... Jest mało artykułów i trochę za mało o kulturze i fajnie by było gdyby inne serwisy były tak samo zaopatrzone jak ten... Szczególnie francuski i hiszpański...;) Poza tym wszystko gra!
Przyzwyczaiłam się do zielonego, ale go bardzo nie lubię.
Inne strony są bardziej udane kolorystycznie:)))
zielony to moj ulubiony kolor i chyba tym glownie zwrocila moja uwage z poczatku ta strona. no a potem sporo materialu, word of the day, teraz nowa mozliwosc nauki slowek, ciekawe forum. wszystko idzie na plus :] a gdyby niemiecki sie tak rozwijal, byloby super...
zielony to kolor nadzej- każdy kto zmaga się z tym pieknym , ale jakże trudnym językiem musi wiedziec , że kiedyś mu sie uda . Kolor trafiony. Więcej testów CEA i jakieś CPE . Stronka bardzo pierwsza klasa
Wiatam! Jak wszystkim pewnie juz wiadomo, od marca rusza nowa sesja wiosenna egzaminów FCE,CAE itp wiec czemu nie ma jeszcze na Forum takiej rubryki jak CAE-sesja wiosenne 2005??? zdaje w marcu i liczylam bardzo na to forum ,a tak bez takiej rubryki,gdzie mogluby wpisywać sie zdający w marcu,znowu troche jestem podłamana,bnp wpisy ludzi o speakingu sa super przydatne...a tak bedziemy sie szukac we wszystkich rubrykach typu np CAE-zima 2004 itp...bardzo prosze o przemyslenie mojej propozycji umieszczenia tak owej rubryki-CAE-Marzec 2005!! wkoncu tojuz tak niedługo...:)Dzieki z góry..pozatym jestescie super:)
przeciez przynajmniej od miesiaca sa dostepne katalogi:

FCE - sesja wiosenna 2005
CAE - sesja wiosenna 2005

Jak rozumiem chodzi o wyswietlanie ich na prawym pasku?
a na stronie głownej o egz jest napis: terminy 2004
i nie ma terminów 2005, ludzie np nie wiedza, kiedy jest dzień pisemnego w 2005
Hello,
a nie można by było dać wszelkich terminów z 2005 roku, do zimy, a wykasować te z 2004?
Bo czasami ktos musi sprawdzić dużo wcześniej, czy w dzień pisemnego by urlop dostał, czy tez nie i nie ma się co zapisywać.
pozdro wszystkim!
Strona jest wspaniała!!! Kolory w niczym nie przeszkadzają a nawet pomagają w koncentracji. Wydaje mi się że wszystko jest czytelne i łatwe do znalezienia. NAJLEPSZA strona do nauki angielskiego jaką narazie odwiedziłem (było ich kilka). Jedyny mankament to to że nie ma języka rosyjskiego. Mam nadzieje że wkrótce także będę mógł się go uczyć na tej stronie. POLECAM tę stronę każdemu. Pozdrowienia i oby tak dalej.
Zrobione :)
Stronka w porządku, kolor tez chociaż........którą kolwiek otwieram ikone jest zielona. I trochę mi się to miesza.A druga sprawa to nie podoba mi sie to podkreslenie np.Testuj nowy system slowek! Dosc ze pisany czerwona czcionka to jeszcze w dziwny sposob wyróżniony.
Ale uwazam ze jesli zmienicie kolor to na pewno trafnie:). Pozdrawiam
A i zapomniałam dodać że to najlepsza strona z języka angielskiego w internecie:)
Stronka jest naprawdę dobra- pojawiają się coraz to nowe materiały i oferty, wśród których do gusu najbardziej przypadła mi nowa metoda nauki słówek! Super!! A jeśli chodzi o zielony kolor to na początku mnie drażnił ale nie zmieniaj go, bo już się przyzwyczaiłam;-) Poza tym stronka bardzo funkcjonalna:) Pozdrawiam i oby tak dalej!!
mnie tam sie podoba, ale dział z książkami mógłby byc rozwijany o kolejne tytuły...
Hej !!! NA sam poczatek mysle ze stronka jest super !! Naprawde jest supercio i lepszej strony po angieslku nie widizalm jest starsznie przydatna i dla tych co zaczynaja sie uczcy naglika i dla tych co sa juz troche abrdziej zawansowani:P kolorek cwiczenia wogole wsyztsko jest super szkoda ze nie ma tez tyle w jezyku francuskim :) pozdrawaim serdecznie :) mam andziej e ze bedziesz dalej ulepsza stronke :D:Dd pozdrawiam
Nie wiem, czy za dużo nie wymagam, ale chciałbym jakieś materiały na poziomie CPE (ćwiczenia, artykuły, gramatyka) i może jakiś dział tłumaczeń..? Ale ostatecznie można to znaleźć na innych stronach. Wygląd jest bardzo OK:) Z radością powitałbym też materiały dotyczące odmian angielskiego (American, Australian, Scottish, Welsh, in.). Dzięki za slang!
Ogólnie stronka jest super ale mam jednio " but". Mianowicie ta strona za bardzo sie skupia na osobach bardziej zaawansowanych w tym języku. Przydałyby się jakieś drobne teściki dla początkujących, bo "vocalbulary" ( przynajmniej mi) nie wystarcza. A co do kolorków to nic nie zmieniajcie - niech bedzie tak jak jest. Ten pistacjowy bardzo mi sie podoba. Ale to tylko moje zdanie! Inni mogą mieć inny punkt widzenia. Pozdro all!!!
Strona bardzo mi sie podoba,kolor zielony świetny(dobry dla oczu:)).Mam parę uwag.
1.Ktoś już pisał o tym,że sprawdzanie pojedynczych słówek długo trwa,może możnaby wpisywać na raz te 10 czy 15,a system powtarzałby potem tylko te błędne?
2.W związku z tym ,że nie mam czasu ani cierpliwości czekać,aż system sprawdzi 1 słowo i poda następne,wpisuję słówka z doskoku:)Często odchodze od komputera i b. czesto muszę się co chwilę logować,bo mnie wyrzuca:((
3.Przydałby sie fonetyczny zapis słówek,ciężko sie uczyć nie wiedząc jak sie je wymawia.
Hej, witam,
Stronka jest ogolnie ok.
Mam tylko jedną uwagę - prośbę. Pojawia się dużo postów z prośbą o przysłanie klucza do tej lub innej ksiazki lub jakis innych materiałów. A może by tak wszystkie dostępne materiały przysłane przez dobrych ludzi pogrupować w jednym miejscu ?? Każdy by sobie wtedy ściągnął co go interesuje i prośby by się przestały powtarzać.
( a może to już jest, tylko przeoczyłam ? )

Pozdrawiam
Jaga
z tym pogrupowaniem kluczy do ksiązek itp to dobry pomysł, ale domyślam się ze byłby jakiś problem z prawem tzn chcesz klucz to kup książkę z kluczem... nie wiem czy wydawnictwa by sie nie czepiły...
Stronka jest bardzo ładna, zielony kolor uspakaja i daje nadzieje na to, że w końcu się naucze angielskiego:) Wiedza jest przystępnie i ciekawie podana, brakuje mi tylko jednej rzeczy- mianowicie wymowy. Nie wiem czy to jest wogóle możliwe aby system "wymawiał" słówka, ale byłoby super. I mam jeszcze jedno pytako: dlaczego od kilku dni stronka się zacina i bardzo powoli otwiera? To strasznie utrudnia naukę. Pozdrawiam:)
Temat przeniesiony do archwium.