System nauki i testowania słownictwa

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 120
Witam,
czy jest możliwe skasowanie, anulowanie wykonania ćwiczenia, aby móc kilkakrotnie poćwiczyć, tj. kolejny raz rozwiązać zadanie itd.
O ile mi się wydaje włos ,jak i włosy brmią tak samo (hair). Nie posiadają liczby mnogiej. Dlaczego zaznacza to się jako błąd ?
Zależy w jakim kontekście. Można powiedzieć, There are a few hairs in my soup. He's got a few gray hairs itp.
Czy istnieje sposób aby powtarzać słówka , których się wcześniej nauczyliśmy w ten sam sposób jak w pierwszym podejściu tzn. jest np. slowo po polsku i zaznaczamy jego znaczeni po angielsku . a nie , że po skonczonej leckji wszystkie slowka mamy wypisane w postaci ''listy''
Świetna robota, tylko brakuje podsumowania słówek, których się nie zna.

Przykładowo:

Zrealizowałem 20 zestawów. Wśród 600 słówek z 57 miałem problem. Warto byłoby umieścić je w jednym katalogu umożliwiającym dalszą naukę aż do nauczenia się ich.
Dzień dobry,
1) W Teście z kategorii: Słownictwo angielskie - poziom A1 nie ładuje się słowo polskie dla angielskiego "of".
2) Słowa odtwarzane są z różną głośnością, np. water - głośność wyższa

Pozdrawiam
Czy jest możliwość podejrzenia naszego konta punktowego ??Bo chciałbym zobaczyć ile mam punktów
W słówkach z poziomu B1 w zestawie 38 jest błąd - przy słowie referee jest wymowa słowa judge. Pozdrawiam
Dlaczego nie mogę się zalogować na ipadzie?
Witam,

Pytanie do redakcji : Czy będzie dział poświęcony słownictwu na poziomie B2 tak jak to ma miejsce w przypadku poziomów A1-B1?

Przyznam, że poprawiłem słownictwo dzięki stronie ang.pl i ciekawi mnie czy będę mógł je poszerzać na wyższym poziomie?

Pozdrawiam,
Adrian Wiankowski
Szanowna Redakcjo,
w zestawie 7 źle podliczają się punkty. Mimo bezbłędnego wykonania testu wynik wyświetlany jest jako 97% i 29/30.

Zdecydowanie brakuje bazy słownictwa, z którym miało się problem.

Widzę, że kilka osób na forum było zadowolonych ze starej wersji systemu, że umożliwiała ona wracanie do słówek problematycznych. Czy ktoś może napisać, jak uczyć się korzystając ze starego systemu, tzn. jak wejść w stary system/gdzie/co powinnam kliknąć?

Pozdrawiam serdecznie,
Arleta
Redakcjo,
stary system nauki słówek jest świetny! Nie zamykajcie go!
Pozdrawiam
Droga Redakcjo wszystko jest ładnie ale brakowało by mi jakiegoś rankingu overall by zobaczyć postępy swoje i zgromadzone punkty ;)
@Redakcja

czy mozna mi odpisać na prywatna wiadomosc?
witam,
1. czy jest możliwość tworzenia tematycznych list słówek w pdf
2. czy w starej wersji nauki słówek brak autora oznacza listę słówek utworzoną przez redakcję
Jestem zdenerwowana. Usiadłam pierwszy raz do nauki i niczego nie mogę znaleść a reklamy kierują mnie na manowce. Czarno widzę tę moją naukę. Czy jest ktoś kto rozpoczynał od zera?
Jestem zdenerwowana. Usiadłam pierwszy raz do nauki i niczego nie mogę znaleść a reklamy kierują mnie na manowce. Czarno widzę tę moją naukę. Czy jest ktoś kto rozpoczynał od zera?
Dlaczego nie mogę znaleść sposobu wymowy słówek?
Cytat: zefiryna1952
Dlaczego nie mogę znaleść sposobu wymowy słówek?
tu też nie możesz znaleŹć?
https://www.ang.pl/slownictwo/tematyczne
edytowany przez Aaric: 01 paź 2016
Czy w najbliższym czasie będzie system nauki słówek dla Phrasal Verbs?
Słówka się nie wyświetlają, albo to na górze, albo na dole jedno lub kilka z tych, które trzeba wybrać, więc kiepsko.
BŁĄD -Budyń to nie jest Pudding. Budyń -Custard, Pudding-nazwa potrawy mięsnej.
@ragar56
cóż, mylisz się. Pudding to nie tylko potrawa mięsna, a custard nie wygląda jak nasz budyń
witam...niestety, nie zapisują mi się wyniki testów :-( jak to zrobić?..na forum nie potrafię odnaleźć odpowiedzi
Cytat: Dante84
Witam. Świetna sprawa ale wyniki się nie zapisują albo nie wiem gdzie tego szukać.
Witam, mam ten sam problem, świetna strona ale wyniki się nie zapisują w związku z tym nie widzę progresu, można się pogubić :9
Cześć,
czy jest jakiś problem bezpośrednio z podstroną https://www.ang.pl/slownictwo/tematyczne ?
Nic mi się nie ładuje, ani w IE ani w Firefoxie.
Natomiast ze strony głównej po poszczególnych kategoriach już mogę przejść do wybranych lekcji.
Natomiast tylko pod adresem powyżej była możliwość wybory lekcji ze wszystkich dostępnych:(
Zgłaszam mały problem, w teście 13 poziom A1 słówko ''cold'' występuje w dwóch znaczeniach, jako zimny i zimno. Ciężko wywnioskować o jakie w danym momencie chodzi :)
Jakbyś podał link może by ktoś spojrzał ;-)
Dzień Dobry,
Czy można zrobić aby test ze słówek polegał na tym abym musiał je napisać poprawnie??

Dziękuję za odpowiedź
Dobry wieczór,
mam pytanie odnośnie starego systemu nauki słówek. Chodzi mi szczególnie o moje stare listy ze słówkami. Po zalogowaniu się na stronie głównej i kliknięciu w link --> przejdź do starego systemu, pojawia mi się komunikat , że aby korzystać z systemu nauki słówek muszę być zalogowana (ale przecież jestem). Bardzo zależy mi na dostępie do utworzonych przeze mnie zestawów słówek, lecz obecnie nie jestem w stanie ich wyszukać.
Pozdrawiam
Kasia
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 120

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia