Nauka słówek - dodawanie własnych zestawów

Temat przeniesiony do archwium.

Witajcie, już można dodawać własne zestawy słówek.

Ufff, a teraz dobranocka :)

dodałem PHRASALVERBS
sorry ale nie zauwazylam ze dodales phrasal verbs
i dodalam troche (tylko te podstawowe),ale po angielsku sa tlumaczenia
na razie są tylko od "a" do "k" ale z biegiem czasu beda dalsze:)
tak swoja drogą, mógłbyś sprawdzać co tam ludzie wrzucają do nauki słówek. Nie wiem, ale moim zdaniem np. ala*** w swoim pre intermediate zamieściła "przemoc" jako "violent"- mi się zdaje ,że powinno być " violence". Bo to przecież noun. No ale luzik. Pozdrófki.
Od dawna, bardzo dawna nie widać żeby baza słówek powiększała się. Ludzie na pewno zamieszczaja swoje zestawy. Fajnie byłoby żeby były udostępniane. No i propozycja dla wszystkich-gdyby tak stworzyć ogólnodostępne zestawy słownictwa z poszczególnych unitów róznych książek do nauki angielskiego?
Hey,Johny English;-)Tak zachodzę w głowę-skąd Ty czepiesz swoje słówka?I jaką mam pewność,bez urazy,że są ok?
Większość z tych słówek oczywiście znam,ale są też rakie,o których w życiu nie słyszałam.
A czy nie mozna by bylo dodawać od razu wymowy? Bo co mi z tego ze będe wiedziala jak to sie pisze jak nie bede wiedziała jak sie mówi? NAUKA TO NAUKA
a ten pomysł mi sie bardzo podoba... sama tworze swoje zestawy i mam ich już troche-głównie z książek do metody Callana, to mógłby byc jakis początek, a ostatnio tyle sie nadrukowałam i nagle zniknęły mi 3 zestawy... i musze tworzyć jeszcze raz... a nie dałoby sie tego jakoś ułatwić, tego tworzenia słówek?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

FCE