forum - nowe

Temat przeniesiony do archwium.
Hej ja mam taka propozycje, widze, ze to forum niezle sie rozroslo, i ze jest niezly bajzel, moze by zrobic takie typowe forum, oparte na technologii phpBB, wtedy by byl lad, sklad i porzadek :)
pozdrawiam
A mi się bardzo podoba to forum, jest takie oryginalne! ... Na innych stronach mamy takie zwykłe, więc po co nam i na tej? Moim zdaniem to forum jest bardzo bardzo bardzo :D, i w ogóle się do niego przyzwyczaiłam :P,
Ja też jestem za utrzymaniem tego forum w prezentowanej teraz postaci. Ma ono swój styl, świadczy też o tym fakt, że jest najbardziej żywym forum językowym.

Nie zmieniajmy tego co dobre.
Ja tez jestem za tym zeby zostalo to forum takie jakie jest i wedlug mnie jest ono 100 razy lepsze od typowych.
A ja podzielam zdanie Ewy.
1. Ze względu na przejrzystość \"zwykych\" for.
2. Możnaby mianować moderatorów. Przyznam, że czytanie chamskich tekstów jest męczące i zniechęca do szukania odpowiedzi. Trudno czasem przebrnąć przez prymitywizm niektórych forumowiczów.
3. Czasem można mieć pytanie do tylko jednej konkretnej osoby, dlatego przydałaby się możliwość wysyłania prywatnych wiadomości.
Ain\'t broke, don\'t fix it.

its form and freedom are freakin\' fantastic.
Jak czytam niektóre posty, to jednak jestem za ograniczeniem swobody wypowiedzi. Pisanie własnego zdania to jedno, a chomsto to zupełnie inna sprawa.
Pozdrawiam
A ja uwazam, ze w takich wypadkach wystarczy, jezeli kilka osob napisze cos grzecznego ale jednoznacznego w rodzaju \"Nie podoba mi sie Twoj styl\".
cos grzecznego ale jednoznacznego w rodzaju \"Nie podoba mi sie
>Twoj styl

Tez jestem za samoregulacja forum. Rownowaga zawsze nastepuje szybko, a potyczki, nawet te niewybredne, koncza sie zwykle jakas pozyteczna wypadkowa. Kaganiec i palka policyjna nigdy nie mialy wstepu na uniwersytety.
podzielam opinie zeby nie zmieniac tego forum - jest jedyne w swoim rodzaju, jedyne jakie czytam, lepsze jest wrogiem dobrego, a to jest naprawde dobre :)
podoba mi sie wypowiedz przedmowcy:)
>Kaganiec i palka policyjna nigdy nie mialy wstepu na
>uniwersytety

To wiele tłumaczy... choćby obecną sytuację w Polsce... Do władzy rwą się najgłośniejsi, nie koniecznie najmądrzejsi...

A poza tym... Tu zaglądają ludzie z gimnazjów, szkół średnich, jeszcze przed maturą, przed ukończeniem 18 roku życia. Ciekawą mają lekcję życia, nieprawdaż?

No, ale decyzja należy do Lukara...
Pamiętam, że kiedyś Lukar usunął jakiś wyjątkowo chamski wątek.

To że zaglądają tu uczniowie... no cóż, pewnie jest to jedno z porządniejszych forów na które zaglądają.
>>Kaganiec i palka policyjna nigdy nie mialy wstepu na
>>uniwersytety
>
>To wiele tłumaczy... choćby obecną sytuację w Polsce...

Co niby? Jest kiepsko bo nie palowali profesorow i studentow !? Wiesz co, Strusiu? Glowe w piach i szukaj wody !
Czytaj uważnie, jeśli masz zamiar komentować.
Pisałam coś o profesorach?
Twierdzę, że jest źle, bo nikt nie wychowuje dzieciaków i młodzieży, a jeśli już, to nie w odpowiedni sposób. To forum również przyczynia się do tego, że młodzi ludzie uczą się chamstwa, jako niezbędnej metody w radzeniu sobie w życiu. \"Nie masz odpowiedniego zasobu słów, by napisać, co myślisz na dany temat, brakuje Ci argumentów, by ustosunkować się do danej wypowiedzi - trzeba wyzwać od najgorszych, obrazić, zmieszać z błotem przemówcę\" - taaak, to jest metoda... :(
Poza tym, stronka jest bardzo fajna, ale moderowanie niektórych wypowiedzi by się przydało. To nie jakiś prymitywny chat, tylko strona EDUKACYJNA.

I nie mówię tu o nie wiadomo jakich wymaganiach względem młodych ludzi. Mówię o ELEMENTARNEJ kulturze osobistej (w stosunku do krzykliwych młodych, którzy zostają politykami - jeszcze o uczciwości).
Początkowo byłem za utrzymaniem tego forumw kaształcie początkowym, ale niektóre posty sprawiły, że zmieniłem zdanie. Jest to niewątpiwie najczęściej odwiedzane polskie forum edukacyjne. To dobrze, za to należy je cenić. Ale ta wysoka częstotliwość pociąga za sobą również pewne minusy. M.in. trudno jest znaleźć w zalewie prawie spamu interesujące i ważne posty.

Dlatego proponuje wprowadzenie zasady, prawo że pisania nowych i komentownia napisannych już postów powinni mieć tylko zarejestrowani użytkownicy forum. To z pewnością ograniczyłoby również ilość postów oprażających uczestników dyskusji.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa