olimpiada - sosnowiec

Temat przeniesiony do archwium.
jak jestescie przygotowani? jak sie czujecie na silach? jak tam wiedza z zagadnien kultury i historii? czego sie najbardziej boicie?
Kultura? Dobre. Najpierw trzeba przejść przez pisemny, a tu kultura to czysta przyjemność;)
hehe jasne ja juz to widze:P jak dla mnie to bedzie smiesznie:P musze podejsc do tego z humorem:P bo takie cos jak rzetelna wiedza z tej tematyki nie ma ze mna nic wspolnego;) ale coz co ma byc to bedzie:D
Będzie fajnie:) Fajnie się tak strzela. Mam wrażenie, że ci którzy się nauczą dobrze kultury przejdą, ale chodzi mi o naukę systematyczną, a nie 1-miesięczną czy krótszą. Ja się zastanawiam jak by było lepiej- dostać się do ustnego i dostać tam 0 pkt z kultury (nie zaliczyć ustnego) czy się nie dostać w ogóle. I tak wyboru nie bede miał, bo się nie dostanę, ale tak hipotetycznie myślałem co lepsze
A jak ci wychodzą testy? Oczywiście poza kulturą, bo to jest w ogóle jakaś pomyłka. 1 etap był dla mnie kiedyś trudny, a jak widze 2 to tamten wydaje mi sie dziecinadą.
hmm testy ida roznie czasem calkiem niezle kultura oczywiscie pokrecona.. no i te luki jakos tak srednio ble:P co ma byc to bedzie chyba wole nie przejsc do ustnego niz sie tam blaznic jestem informatykiem :P fotografem wszystkim tylko nie znawca kultury zwlaszcza terenow anglojezycznych hehehe
to fakt I etap wydaje sie latwy w porownaniu z tym co jest na II to sie nazywa sajgon:P nie lubie jak poziom czegos jest na wyrost:D hihi
A ja się też wybieram na II etap do Sosnowca, przygotowana jestem jako tako;-), ale myślę, że nie będzie źle! Nie ma co sie martwić na zapas, ja uważam, że to i tak jest juz sukces, a jak się nie uda przejśc dalej to dla mnie zawsze zostaje jeszcze przyszły rok. Z tego względu chciałabym się zakwalifikować do części ustnej - nawet, jak miałabym tam nic nie powiedzieć, to po prostu będę już wiedziała, czym to się je;-). Wszystkim Wam życzę jutro powodzenia!!!!!!Pozdrawiam
A wiecie jaki jest numer telefonu do tej komisji okręgowej, żeby się jutro dowiedzieć czy się do ustnego przeszło? Albo wiecie gdzie ten numer znaleźć?
Oczywiście o Sosnowiec chodzi
Temat przeniesiony do archwium.