MAM(Posiadam) ARKUSZE z bylych edycji OJA

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam troszke tego i chetnie bym sie wymienił. Najchetniej to bym prosił odpowiedzi do 2000 etap szkolny, 2001 to samo. Poza tym nie gardze testami z innych lat, nie muszą być koniecznie etapy szkolne, mogą być okregowe i finały. Mail: [email] Pozdrawiam.
Czyżby nikt nie chciał się wymienić? Tyle postów bylo wczesniej o testy olimpiady...
Hym, hym, hym... ;> Ja byłabym chętna. W sumie to nie mam tego wiele, jedynie zeszłoroczną (szkolny + okręgowy), rok 2003, ale pozatym parę testów wstępnych na filologie angielskie. Mogą się przydać ;> Mój mail: [email]
ja niestety nie mogę sie wymienić, bo za bardzo nie mam czym, ale byłabym bardzo wdzięczna, szczęsliwa i zobowiązana, gdybyś mógł mi je przesłać od tak, na prośbę, jeśli nie to szkoda, liczę na Twój miły gest...
z góry dziękuję, mój adresik : [email] :)
Ja niestety nie mam sie na razie czym wymieniac bo dopiero wdrazam sie w tego tyu konkursy ale jesli bys mogl to bardzo prosze przeslij mi cos, na prawde zalezy mi zeby dobrze wypasc a tak na prawde to nie mam pojecia o strukturze takich olimpiad z gory dzieki moj adres [email]
Dla tych co nic nie mają: www.woe.edu.pl zakładka olimpiada. Testy(3 etapy po kolei) z roku szkolnego 2002/2003.
niestety nie mam testów z zeszłych lat i nie mam czym się podzielić, ale byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś przesłał mi te, które ty posiadasz:) mój mail: [email] z góry dziękuję, pa;*
czesc kurcze ja nie mam zadnych testow i to jest problem a bardzo je potrzebuje nigdzie nie moge na nie nastrafic a nie wiem skad inni je maja bylabym wdzieczna gdybym mogla je dostac [email]
Gdyby ktoś byłby tak wspaniałomyślny i przesłał mi te testy to będę BARDZO wdzięczny. Mój mail: [email]
Dzięki !!!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa