olimpiada języka angielskiego w LO

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! W poniedziałek w liceach nie wiem czy w całej Polsce ale napewno w warszawskich jest olimpiada z języka angielskiego i własnie mój facet od angielskiego mnie na nia zapisał? czy ktoś z was miał już z tym doświadczenia? pisał ją? może jakieś wrażenia,odczucia? dzienx
Trudna, ale to nie kosmos. ^^; Przeszukaj archiwum wątków, ludzie już kiedyś coś na ten temat pisali.
ok, spróbuje poszukać:D
dzieki za pomoc, 3maj kciuki w poniedziałek od 9:D:D:D pozdrawiam też:)
Ok! I will! ^_________^
ja zdaje olimpiade..tzn podchodze do niej.........mam nadzieje ze nei wypadne tak zle..............bo słownictwo jest naprawde trudne..
No ja też podchodze do niej ale nie wiem co z tego wyjdzie. Boje sie zeby sie nie skompromitować:D ale wiem ze to jest bardzo trudne. oglądałem olimpiady z zeszłych lat i wiem ze sa bardzo trudne. no, ale moze razem jakoś DAMY RADE:D
Podchodzilam do olimpiady juz 3 razy i musze przyznac, ze jest BARDZO trudna. Nawet, jesli przetlumaczysz zdanie dobrze, moze sie okazac, ze w kluczu podana jest inna odpowiedz i wtedy nie dostaniesz punktu. Zdania sa strasznie zawile i niewiadomo, o co w nich chodzi... Trzeba miec po prostu duzo szczescia i dobrze strzelac :]
no, ja tez pisze jutro.. lacze sie w bolu;) zobaczymy, zrobilem kilkanascie olimpiad z poprzednich lat i sa cholernie trudne, ale luuuuuuuuzik, wyluzowalem sie jak kaczka, wiem jak jest \'mlecyk\' (ogladal ktos epoke lodowcowa?;) i idziem! na pohybel angolom!! czuwajcie, towarzysze, powodzenia jutro:)
jakoś to będzie.... :D
a tym roku idę drugi raz, większych szans sobie nie daję, ale w przyszłym.... strzeżcie się ;))
ja pisze w poniedzialek , czyli juz jutro aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! i jeszcze tescik z francuza ;]

jestem w 1 klasie i boje sie ze bede miec malo punktow :(
tez jutro pisze... ale sie nie boje, niczym nie ryzykuje, mozna sie po prostu sprawdzic! Nie wiem ktos moze ile bedzie trwala jutrzejsza czesc?? Z gory dzieki za odpowiedz.
jutrzejsza czesc bedzie trwala chyba 60 minut, jest duzo czasu na konsultowanie sie z innymi :]
zycze wszystkim powodzenia!
hahah ja juz jestem po .. i wy jak sie domyslam rowniez... i jakie wrazenia? ... hahaha niezemsko bylo...:P 3/4 słowek nie znalam .....
bylo trudniej, niz w zeszlym roku :( nie zrobilam 6 przykladow i tez nie znalam wielu slowek :( A jak juz jakies znalam, to pewnie zrobilam zle, np jako pragnienie wpisalam \'desire\' a panu Krzyzanowskiemu na pewno chodzilo o \'wish\' :D
A jak sie nazywa drewno do wyrobu mebli jednym slowem JAk zobaczylam czesc ustna to nie moglam normalnie :) Od razu sie wzielam za gramatyke :)
Proponuje wszystkim po dzisiejszej olimpiadzie wejsc na czata, co wy na to?
timber
that\'s a very good idea!!
A myslalam ze tylko mi wydawal sie trudny ten test ;-)
Ale szczerze mowiac mysle ze bylo o wiele lepiej niz w zeszlym roku.;>
Witam!
Jak oceniacie tegoroczną olimpiadę? Uważam, że etap szkolny był stosunkowo prosty, wyłożyłam się jednak na słówkach, nawet tych łatwiejszych i przez to zdobyłam 40 punktów. Z gramatyki miałam ok. 90% poprawnie. Myślicie, że mam szansę na II etap? Osobiście nie spodziewam się „awansu”.
W zeszłym roku furtką do II etapu było właśnie 40 pkt. ^^
Na pewno chodziło o desire bo u nas w szkole jużz to poprawili i przeszło chyba z 5 czy 6 osób a native speakerka, która przyjechała do Polski z Australii 2 lata temu napisała ten test na 45 pkt.. na 60 :))
ha, okazało się, że napisałam najlepiej ze szkoły, ale to tylko świadczy o tym, jak tragicznie niski poziom tam jest ;>
w każdym razie na pewno nie dostałam się dalej ]:->
Rzeczywiście w tym roku nie było tak strasznie, chociaż jak zwykle p. Krzyżanowski wykazał się talentem w tworzeniu raczej nietypowych zdań (\"kiedy po raz pierwszy zauważono cielęta\"? Hmm... XD ). Ja z kolei, w przeciwieństwie do koleżanki zrobiłem prawie bez błędów słówka, a skaszaniłem gramatykę (ale nie potrafię nie zrobić błędu jak mi dają zdanie typu \"Józek powiedział, że Marta tydzień temu powiedziała, że Zbenek dwa tygodnie wcześniej ogłosił, że idzie na piwo i od tego czasu nikt go nie widział, oprócz Stefanii, która...\" ).

Tak czy inaczej, czy ten próg 40 punktów można uznać za prawdopodobny także teraz? Jak to wyglądało we wcześniejszych latach?
A mi sie wydaje znacznie prostsza... Zwlaszcza, jak sie dowiedzialam, ze przeszlam ^^
Temat przeniesiony do archwium.