Prosze o pomoc !

Temat przeniesiony do archwium.
Muszę to przekształcić na angielski ale nie wiem czy dobrze ??
Moje Wakacje spędziłam we Londynie i Wrocławiu . W Londynie widziałam dużo zabytków najbardziej podobał mi się Tower Bridge . Jest to most zwodzony w Londynie , przeprowadzony przez rzekę Tamizę, w pobliżu Tower of London, od której bierze swą nazwę. Jeden z najbardziej znanych obiektów w Londynie, zbudowany w stylu wiktoriańskim. Widziałam także London Eye koło obserwacyjne inaczej diabelski młyn oraz Big Ben wieża zegarowa w Londynie w Wielkiej Brytanii. Zwiedziłam Petrie Museum of Egyptian Archaeology Muzea Egipskie - zbiory muzealne . Po powrocie z Londynu pojechałam do Wrocławia ,a tam spędziąłm reszte Wakacji z siostra i znajomymi .
A teraz po angielsku :
I spent my holidays in London and Wroclaw. In London I saw a lot of monuments most liked Tower Bridge. It is a bascule bridge in London, carried out by the River Thames near the Tower of London, from which it takes its name. One of the most famous buildings in London, built in Victorian style. I saw the London Eye observation wheel Ferris wheel and other Big Ben clock tower in London, UK. Toured Petrie Museum of Egyptian Archaeology Egyptian Museum - the museum collections. After returning from London went to Breslau, and there spędziąłm rest of the summer with my sister and friends.
Dziękuje z góry za pomoc !
In London I saw a lot of monuments (tutaj musisz napisac ktpo? bo nie jest wiadomo) most liked Tower Bridge. It is a bascule bridge in London, 'carried out' (zle slowo) by the River Thames near the Tower of London, from which it takes its name. (tutaj brakuje poczatek zdania) one of the most famous buildings in London, built in (brak przedimka) Victorian style. I saw the London Eye observation 'wheel Ferris' (zla kol slow, Ferris wheel) wheel and 'other' (nie rozumiem dlaczego uzywasz 'other') Big Ben clock tower in London, UK. (kto? co?) musisz napisac) toured (brak przedimka) Petrie Museum of Egyptian Archaeology Egyptian Museum - the museum collections. After returning from London (kto? co? musisz napisac) went to 'Breslau' (dlaczego piszesz tak, jak wczesniej pisalas Wroclaw?), and there 'spędziąłm' (to jest polskie slowo) rest of the summer with my sister and (ale czyje to 'friends' byly? twoje?) friends.
O matko jestem w 1 gim i nie dam rady tego napisać ale dzięki za wskazówki ;)

« 

systematyczni górą