Wypracowanie o rodzinie

Temat przeniesiony do archwium.
My name is Amanda, I have 16 years. I live with my family in Poznaniu.
My mother is 50 years old and his name is Mirosława. Mom is the average height, has a very nice blue eyes and beaming smile. I always help me and support me.
She is the greatest mom in the world. My dad is 51 years old and his name is Janusz.
He is tall and slim. My dad is quiet and nice. He always defuses my conflicts with siblings. Dad likes to go shopping with me. I have three siblings: Adrian, Ewelina and Kasia. Adrian is the oldest, he is 27 years old. He is tall, has beautiful blue eyes and a very nice brother. Ewlina is 24 years old and lives in Germany. She has long blonde hair, she is slim and cool. Kasia is 21 years old. She has short red hair and is very talkative. For my family of course, also includes my dog Nero. He is wonderful.
I very love my family.

Mam na imię Amanda, ja mam 16 lat. Mieszkam z moją rodziną w Poznaniu.
Moja mama ma 50 lat i ma na imię Mirosława. Mama jest średniego wzrost, ma ładne niebieskie oczy i śliczny promieniując uśmiech. Zawsze mi pomoże i mnie wspiera. Ona jest najwspanialszą mamą na świecie.
Mój tata ma 51 lat i ma na imię Janusz On jest wysoki i szczupły. Tata jest spokojny i miły. On zawsze łagodzi moje konflikty z rodzeństwem. Tata lubi chodzić ze mną na zakupy.
Mam trójkę rodzeństwa : Adriana, Ewelinę i Kasię. Adrian jest najstarszy, on ma 27 lat. Jest wysoki, ma ładne niebieskie oczy i jest bardzo miłym bratem.
Ewlina ma 24 lat i mieszka w niemczech. Ona ma długie jasne włosy, ona jest szczupła i fajna.
Kasia ma 21 lat. Ona ma krótkie rude włosy i jest bardzo gadatliwa.
Bardzo kocham moją rodzinę.

Bardzo proszę o sprawdzenie, a zdania z błędami prosiłabym poprawić,
Pozdrawiam, Amanda :)
to jest z Google translate. Ja nie pomagam osobom, które nie pracują samodzielnie, bo czemu mam się wysilać bardziej niż ktoś taki, ale ten użytkownik uznaje to za swoją misję. Wal do niego w te pędy, a jak Ci niegrzecznie odpowie, to poproś jeszcze raz. Przecież już się tak napracowałaś.

https://www.ang.pl/mailbox/write/executter15
Ależ oczywiście, że korzystałam. Nikogo nie prosiłam, żeby wstawiał niepotrzebne posty o tym jaka to ja jestem zła, bo nie piszę sama ... Prosiłam tylko o sprawdzenie, a nie Twoje wygórowane mniemanie :)
xoya
Na twoim poziomie jez. ang oczekujemy wiecej jak....I have 16 years......
Przepraszam, nie powinnam ...
nie mam 16 lat, nie pisałam tutaj prawdy, ale poprawię to ...
ale co tu jest do sprawdzania? tekst slowo w slowo z google translate. Po co ktos ma tracic czas? Pisalas do Executtera?
a dalej pisz w tym translatorze i nie zawracaj ludziom głowy...
boy 123 - dodałam nowy post i nie wstawiłam go tutaj ...
Temat przeniesiony do archwium.