Praca magisterska - nieszczelności na sieci gazowej

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie chciałabym prosić o pomoc w tłumaczeniu streszczenia do pracy. Angielski nie jest moją mocną stroną, a techniczne słownictwo też niestety kuleje. Niektóre słowa udało mi się przetłumaczyć z angielskich stron jednak nie jestem pewna czy jest to poprawne. Proszę o sprawdzenie.

Celem pracy było przedstawienie standardowych i najnowszych technologii w zakresie lokalizacji nieszczelności na sieciach gazowych. Pierwsza część pracy zawiera opis stosowanych obecnie metod wykrywania nieszczelności gazociągów. W kolejnej części dokonano szczegółowej analizy wykonywania ręcznej kontroli dywanowej oraz kontroli dywanowej przy użyciu pojazdu.

The purpose of this engineering thesis was to present a standard and the latest technologies for locating of leaks in the gas networks. The first part contains a description of the currently used methods for detecting leakage of gas pipelines. In the next part includes a detailed analysis the performence of manual surveying gas pipes and gas survey vehicle.
2gi raz to widze.