Pomoc w sprawdzeniu CV

Temat przeniesiony do archwium.
Witam prosilbym o pomoc w sprawdzeniu mojego CV dzieki ktoremu pragne aplikowac do zagranicznej firmy. Moje CV załączam pod tym linkiem "http://www.speedyshare.com/bE4pd/CV-Kopia.docx".Z góry dziekuje za udzieloną pomoc!
Mój komp nie otwiera tego pliku. Dlaczego nie wkleisz tego tekstu tutaj?
Błażej [...........]
E-mail: [email]
Telephone number: [...........]
Day of birth: 29.08.1996
Country: Poland
Region: Wielkopolska
Address: [...........]

Work Experience
07/2015 – 08/2015 Production Worker
Dongjin Electronics sp.Z.o.o
Agency: Chodzież
Short description:
, change settings of the automatic press
09/2[tel]/2015 Apprentiece
Centrum Edukacji Zawodowej
Agency: Chodzież
Short description:
welding, , production machine operator, making switchgears , electrician works
03/2[tel]/2015



06/2016 – until now
Apprentiece
ENEA Operator Sp.Z.o.o
Agency: Chodzież
Short description:
Apprentiece from distribution energy area , introduce power grid maps , planning new power grid networks , viewing substations

Electrician
Porcelana „Chodzież” i „Ćmielów” sp.z o.o
Agency: Chodzież
Krótki opis stanowiska:
Electrician in maintenance department , repairs electrician engines, assembly of cables connectors, repairs automatic presses , making electric installations






Education
09/2012 – 04/2016 Upper-Secondary School name of Hipolit Cegielski in Chodzież
Profile: Electrical Technician
Level of education: upper-secondary education
09/2[tel]/2012 Lower-Secondary School name of Ignacy Jan Paderewski in Chodzież
Level of education: lower-secondary education
09/2[tel]/2009 Primary School name of Stanisław Staszic in Chodzież
Level of education: primary education
Foreign languages
English lanugage: advanced level , rich in speech and writing
German language : post-intermediate level
Additional Skills
ability to team work, punctuality ,knowledge from wiring diagrams and engines , basic knowledge from installation systems and machines control systems, ability to searching alternative solutions , helpfulness, office programs : Ms.Word , Excel , Power Point
Courses, Training Courses and Certificates
12/2014
06/2[tel] Driving licence category B
ECDL Course
05/2016 Electrical Technician diploma
03/2016
07/2[tel]
1kV qualification
Polish school-leaving examination
Hobbies
History , Motorization , Football , DIY , Electrician works, Music
edytowany przez Redakcja: 28 sie 2016
Nazwy szkół np tak:
Stanisław Staszic Primary School in Chodzież.
'Chocież' nie wiem po co w ogóle pisać patrona szkoły ;-)
repairing electric motors w innych miejscach też motors, chyba że biega silniki spalinowe;)
DIY w jakiej dziedzinie?
inne błędy
edytowany przez Aaric: 27 sie 2016
W paru miejscach gdzie masz 'from' powinno być 'of'
apprentice
machines control systems
ability to OF searching alternative solutions. JA BYM DAŁ 'FINDING'
NIGDY a NIGDY nie podaj swoich danych na publicznym forum. Chyba to sam wiesz....


Work Experience
07/2015 – 08/2015 Production Worker...nie za bardzo rozumiem na czym polegala ta praca, w jakiej to bylo dziedzinie i co dokladnie robiles? Moze to jest tajemnica?
Dongjin Electronics sp.Z.o.o (nie, nawet to jest zle napisane)
Agency: Chodzież
'Short description' (nie rozumiem po co to jest tutaj napisane, to co robiles to mozna napisac...production worker...cos tam, cos tam :
, change settings of 'the' AN automatic press (ale maszyna do czego?)
09/2[tel]/2015 'Apprentiece' (blad ortog)
Centrum Edukacji Zawodowej
Agency: Chodzież (nie jestem pewna, ale wg mnie to przez kogo tutaj agency pracowales nie powinno byc w CV. To co robiles jest wazne, ale nie nazwa agency.
'Short description' (niepotr):
welding, , production machine operator, making switch gears , 'electrician' (to jest zle, tutaj 'electrical' works
03/2[tel]/2015
06/2016 – until now
'Apprentiece' (co to za slowo jest?)
ENEA Operator Sp.Z.o.o
'Short description' (niepotr, daj description tam gdzie piszesz na jakim stanowisku to bylo)
'Apprentiece' (ortog) from distribution energy area , introduce power grid maps , planning new power grid networks , viewing substations
Electrician
Porcelana „Chodzież” i „Ćmielów” sp.z o.o

'Krótki opis stanowiska' (hello, to jest po polsku, i wg mnie to sie daje tam gdzie sie mowi o stanowisku a nie osobno):
Electrician in THE maintenance department , 'repairs electrician' (arse over tit...electrical repairs to) engines, assembly of 'cables' (wg mnie to 'cable') connectors, repairs OF automatic presses , 'making' (zle slowo, tutaj moze cos innego) electricAL installations

Profile: Electrical Technician
Level of education: upper-secondary education...Nie rozumiem co to znaczy? na czym sie skonczylo? Czy to kogos obchodzi, jak juz powiesz ze masz jakies papiery?

Foreign languages
English lanugage: 'advanced level' (hello? nie pisze tego, bo widac, ze daleko do teho level, jak zdales egzaminy to tutajje wpisze, np FCE, CPE...) , 'rich in speech and writing' (tego to nawet nie rozumiem)
German language : post-intermediate level (a egzaminy zdane to jakie?)
Additional Skills
ability to team work, punctuality ,'knowledge from wiring diagrams and engines , basic knowledge 'from' OF installation systems and 'machines control' (cos tu nie tak, machine controls) systems, ability to 'searching' SEARCH FOR alternative solutions , 'helpfulness' (nie rozumiem co to znaczy),
...office programs : Ms.Word , Excel , Power Point...tutaj bym napisala Mizrosoft office (ktore), bo Word i Excel to sie juz oczekuje od wszystkich...

Polish school-leaving examination (tzn Matura> jak tak, to napisz)
Hobbies
History , Motorization , Football , DIY , ElectricAL works, Music
Ja nie jestem przekonana do tego, zeby sie rozpisywac o hobbies, a prace/stanowiska pozostawaly napisane w jednym slowie, malo rozwiniete. Wg mnie ludzi obchodzi jakie masz doswiadczenia, i jakie uzyskales w kazdej pracy. Tam sie trzeba rozpisywac i 'sprzedac' z najlepszej strony.
NIGDY a NIGDY nie podaj swoich danych na publicznym forum. Chyba to sam wiesz.... jakich 'danych'?
switchgears
Temat przeniesiony do archwium.