prosze o spr. pilne na jutro

Temat przeniesiony do archwium.
List.nie uwierzysz gdzie spędziłam tegoroczne wakacje.zawsze marzylam o podrózy do turcji i w końcu pojechałm tam wraz z przyjaciólmi.zatrzymalismy się w hotelu w stambule.następnego dniarozpoczęliśmy zwiedzanie miasta.pierwszą atrakcją turystycznąktorą zobaczyliśmy byl zloty róg który znajduje się w starej częsci stambulu.najlepsza atrakcją okazal się birds-eye view most łączący europę z azją. Widziałam ten wyjątkowy most w czasie lotu do kanakkale.tam podziwialam ruiny troi.milo spędzałam czas kiedy bylo slonecznie.w wieczór pozegnalnyrazem z przyjaciolmi udaliśmy się do kawiarni.tam skosztowaliśmytureckiej kawy na koniec.następnie powrociliśmy do swoich pokoi.obiecuję że wyslę zdjęcia z wakacji kiedy tylko je wywołam.
PRZETŁUMACZENIE.
Hi marta,
you don't believe where l spend holidays this years.always l dream about travel to turkey and finally l drive there with my friends. We stay a hotel in stambull. Naxt day l start sightseeing the town.first tourist attraction which l saw was gold horn who is situatadin stambull's old part.particular attraction turn out birds-eye view suspension bridge which join europe with asia. I saw this exceptional bridge when l flew to canakkale. There l admired ruins troja. Ihave a good time when was sunnily. In farewell evening l with my friends went to cafe. There we tasted turkish coffee at end. Next we came back to rooms. I promise that l send holiday photos at once when develop us.