list dla 56 latka

Temat przeniesiony do archwium.
Witam i pozdrawiam Wszystkich. Temat jak wyżej. Proszę młodych ludzi o pomoc w tłumaczeniu , gdyż nie znam angielskiego :(.

"Tylko buziaki ? :) . Jak wiesz mam niestety 56 lat. Wychowałem się w Warszawie, tam się uczyłem i skończyłem studia. W wieku 28 lat ożeniłem się i przeniosłem do Gniezna pod Poznaniem. Gdzie z wyjątkami mieszkam. Pracuję w firmie w Poznaniu, ok 0,5 h jazdy samochodem, pracuję przy sieciach komputerowych, mam nienormowany czas pracy. Oprócz pracy interesuję się dobrym filmem, komedia, sensacja, akcja. Dużo czytam szczególnie II Wojna Światowa i gram w brydża. Kocham bardzo wnuka i pomagam córce jak mogę w jego wychowaniu. I tak jakoś to wszystko leci.
Całuję i pozdrawiam."

Wiem, że wygląda to śmiesznie, lecz proszę o powstrzymanie się od komentarzy.
Dziękuję Wojtek
Witam, widzę że nikt nie chce mi pomóc :( , przykre.
Pozdrawiam.
Nie jestem taki młody

Only kisses? As you know I am already 56, sadly. I was brought up in Warsaw, where I attended school and university. At 28 I got married and moved to Gniezno near Poznan, where I have been living most of the time. I work at a company in Poznań, which is a 30-minute drive away. I work with computer networks. It is not a 9-5 job. Apart from my work, I am interested in good films, comedy, thrillers, action films. I read a lot, especially about World War II, and I play bridge. I love my grandson very much and I help my daughter as much as I can to bring him up. And so it goes...
Kisses and greetings
@mg proszę wybacz, nie chciałem Cię urazić.
Za pomoc bardzo dziękuję.
Pozdrawiam Wojtek.
Wojtek, wierz mi na slowo, mg nie urazil sie w zadnym wypadku, stare konie nie sa tak wyczulone na temat wieku, jak to ma miejsce w przypadku mlodych ogierow (ja powoli dobijam 40, i tez uwazam sie za starego konia)
; ) dziękuję Wam, już lepiej się czuję, jeszcze raz dzięki :).
engee40 :)
not precisely, but getting there, yes ;)
Don't forget to change it! :)
I couldn't - it's gonna be a registered trade mark, pretty soon
Temat przeniesiony do archwium.