List- proszę o pomoc !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze o przetlumaczenie tego tekstu...

Drogi Nauczycielu
Pisze ten list bedac na obozie w Gdansku. Mieszkamy w ogromnym akademiku. Czas mija mi tu bardzo milo i przyjemnie. Atmosfera jest bardzo mila i nikomu sie tutaj nie nudzi. Zwiedzilismy wiele ciekawych miejsc. Odwiedzilismy stocznie gdanska ,westerplatte, starowke a takze kilka innych historycznych miejsc. Najciekawsza wycieczka wedlug mnie byla podroz do gdanskiego zoo gdzie moglismy zobaczyc wiele gatunkow zwierzat. Najbardziej podobaly mi sie malpy i tygrysy. Udalo mi sie poznac wiele ciekawych osob a takze zawrzec nowe przyjaznie ktore przetrwaja bardzo dlugo. Ogolne wrazenie z wycieczki bylo bardzo dobre choc zawsze moglo byc lepiej. Mam takze nadzieje ze kiedys znow uda mi sie odwiedzic Gdansk i pozwiedzac to wszystko co przegapilem.
Z powazaniem Piotrek
Dear teacher,

I'm writing this letter to you to say that I'm currently on the campsite in Gdańsk. We stay there in a huge hostel. Time goes by with a good and pleasant atmosphere. No one is bored and everyday we're visiting a lot worth-seeing places. We've been in Gdansk's shipyard, Westerplatte, square and we've seen many other historical places. The most both interesting and enjoyable trip we had yesterday happened in Zoo, where we could see diversity of animals. I liked monkeys and tigres most. I've met a lot nice and truly unbelievable people and I was even able to make new friends which, hopefully, will last long.
In general, I got quite good impresion about that day but ,as they say, always may be better. I hope I'll be able to visit Gdansk one more time and sightsee everything I missed.

Yours faithfully
Peter
Wielkie dzieki !!!
Mam prosbe czy ktos moglby sprawdzic ta przetlumaczona wersje pod wzgledem bledow...z gory dziekuje !
Up :)

 »

Studia za granicą