SPRAWDZENIE TŁUMACZENIA - PILNE

Temat przeniesiony do archwium.
Mam prośbę,wyłącznie do osób , które znają się na rzeczy ;) Czy mógłby ktoś sprawdzić mi tłumaczenie z języka polskiego na angielski .Nie chodzi tu o "odwalanie za mnie roboty" - bo mam już je zrobione- wiem jednak ,że nie mam zdolności tłumaczeniowych i wszystko tłumaczę za dokładnie.

Podaję adres email, jeśli chcesz mi pomóc , to napisz.
Będę baaaaardzo wdzięczna !

[email]
To tylko kilka zdań ;( I beg you people .
Daj te kilka zdań tutaj, a z pewnością ktoś się znajdzie by Ci to sprawdzić.
Zauważyłam ,że ludzie tutaj pomagają chyba tylko dlatego ,żeby sie pokazać, a jak ktoś naprawdę potrzebuje pomocy to nie ma nikogo :( trudno...
Nie mogę tego tutaj wysłać, bo KTOŚ mógłby pomyśleć , że nie tłumaczyłam sama ;P
tobie chodzi, zeby ktos nie pomyslal, ze nie zrobilas tego sama.
>Zauważyłam ,że ludzie tutaj pomagają chyba tylko dlatego ,żeby sie
>pokazać, a jak ktoś naprawdę potrzebuje pomocy to nie ma nikogo

Mogę Cie zapewnić, że źle zauważyłaś.

Jednego nie mogę zrozumieć: jeśli ktoś nie dostanie tego czego chce, zawsze stara się obrazić osoby, od których oczekiwał pomocy. Poprawiło Ci to humor? Poczułaś się lepiej? To teraz poczytaj sobie trochę postów i sprawdź, czy masz rację. Sprawdź, czy naprawdę nikt nikomu tu nie pomaga.
Przepraszam, napisałam tak w akcie desperacji :(.Moja nauczycielka też jest tłumaczką i sama mówiła ,że woli jak ktoś sprawdza po niej tłumaczenie, jednak wolałabym nie umieszczać mojego tłumaczenia na forum.

Jeszcze raz przepraszam....(co do obrażania to chyba taki odruch bezwarunkowy, bardziej z bezsilnosci , niz z chęci obrażenia kogoś ) :(
>co do obrażania to chyba taki odruch
>bezwarunkowy, bardziej z bezsilnosci

Widzę, że koleżanka chce nas wziać na litość .

Czemu nie chcesz dać pracy do sprawdzenia na forum? To żaden wstyd dać tu pracę z paroma błędami, każdemu się zdarza. Po to tu jesteśmy żeby pomagać, wstydem jest krętactwo i lenistwo. Każdy własny wkład pracy jest mile widziany :))).
a na dodatek tobie ktos pomoze, a inni naucza sie na twoich bledach i bedzie mutual profit;)
Igzektli ;].
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia