Tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pzretłumacznie rej pracy zapomniałem ze miałem zadane to na poniedziałek i nie zdąże tego poprawnie pzretłumacyc a musze miec to zaliczone bardzo proszę o szybka pomoc !



Wstaję o 5.30 myję się i ubieram. Szykuję śniadanie i kanapki do pracy. Następnie jem śniadanie. Po śniadaniu wychodzę z moim psem na spacer. Wracam zespaceru i o 6.15 wyjeżdżam do pracy. W drodze do pracy zajeżdżam na stację benzynową po gazetę i czasami tankuję samochód. W pracy jestem o 6.50
Przebieram się w ubranie robocze i o 7.00 zaczynam pracę. Mam ciekawą pracę i czas płynie mi dosyć szybko. Około 11 godziny mam przerwę na lunch. Wtedy jem drugie śniadanie i czytam gazetę. Po 30 minutach wracam do pracy. Pracuję do godziny 14.50. Następnie idę do szatni, biorę prysznic, przebieram się, i o 15.05 wychodzę z pracy.
Do domu wracam około 15.50. Jem obiad i po obiedzie jedziemy z żoną na zakupy.
Później, gdy znajdę wolny czas spotykam się przyjaciółmi i często gramy w siatkówkę. Około 19jem kolację. Po kolacji chwila relaksu przed telewizorem lub komputerem. Później jest czas na naukę. Trwa to najczęściej do 22.30. Około 22.40 idę się umyć a potem kładę się do łóżka. Często w łóżku czytam książkę lub słucham muzyki.

I tak wygląda jeden dzień z mojego życia.

 »

FCE - sesja letnia 2007