Proszę o pomoc BARDZO WAŻNE!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam proszę o pomoc w napisaniu jednego listu.To co musi w sobie zawierać:

Amerykańska organizacja szuka młodych ludzi chętnych do podjęcia pracy na obozie młodzieżowym w USA podczas wakacji.Napisz list do organizatorów obozu,w którym poinformujesz:

*skąd i kiedy dowiedziałeś sięo tej ofercie
*jaki rodzaj pracy chciałbyś wykonywać
*jakie masz doświadczenie i umiejętności
*dlaczego ta praca cię interesuje.

Pamiętaj o zachowaniu odpowiedniej formy i stylu listu.Nie umieszczaj żadnych adresów.Podpisz się XYZ.Długość listu powinna wynosić 120-150 słów.

BŁAGAM O POMOC!!!!!!!
Dear Sir or Madam,
I am writing to you in response to your advertisement which appeard in "Youth" on 1 th March. I wolud like to apply for the post of a guide on your camp in U.S.A. during the holiday. I enclose my CV with details of my work experience. As you can see, I have nearly three years' experience of working on a camp like this during the winter and summer. T have been responsible for a camp which was in GB as a translator. I love travelling, meeting new people and I know well the history of USA. My English is very well, so it should not be a problem for me to comunicate. Last summer I passed First Certificate Exam.I would like to experience new challenges, which is why I am interested in this job.
I look forward to hearing from you.
Yous faithfully
XYZ
Nie obiecuje ze nie ma bledów bo na 100% sa, ale mam nadzieje ze moze choc troche Ci pomoglam:) Pozdrawiam- Margolcia:)
Dzięki BARDZO BARDZO Margolciu:)
Dziękuje , miałem identyczne zadania :)
Szczerze mówiąc to nie zbyt dobry jest ten list. Bardzo dużo błędów zauważyłam :/ naprawde kiepsko
No nie przesadzajmy. Jest tu kilka drobnych bledow i niektore nawet zabawne jak np: niechorujacy, dobrze czujacy sie jezyk angielski, ale ogolnie nie jest zle. ;-)
Widziałeś datę?
Postu czy w poscie? Daty postu nie sprawdzilem - faktycznie stary, spojrzalem na odpowiedz poprzednika tylko ze swieza data.. ;-)
Temat przeniesiony do archwium.