Gdzie w Barcelonie ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, za niecale 2 miesiące już maturka będzie na karku, I zastanawiam się nad wyjazdem za granicę (a mianowicie chodzi mi o hiszpanię>barcelone) na studia. Przed tym jadę na 2-3 miesiące do pracy, być może znajdę tam parę informacji, ale muszę wcześniej niż wyjazd znać już trochę opcji.

Tak więc, czy istnieje w Barcelonie taka uczelnia, w której przyjmowani byli by kandydaci na studia znający język hiszpański/kataluński tylko podstawowo ?
Moja znajomość językowa to:
Zaawansowany i biegły angielski (we wszystkich testach, próbnych i ustnych zawsze max liczba punktów (ew -1, 2 mniej ;)))
Niezaawansowany (i nie podstawowy) niemiecki (tutaj już trochę słabiej)

na wakacjach będe musiał się hiszpańskiego jeszcze pouczyć :/ ale czy istnieją jakieś uniwersytety/uczelnie europejskie własnie dla takich 'przyjezdnych' osób ? Obojętnie jaki dział, mnie interesuje bardziej 'multimedia' 'architektura' 'grafika' 'informatyka' 'ekonomia' tego typu.

Za wszelkie informacje serdecznie dziękuję.
dobra, to moze, cokolwiek o barcelonie ? uczelnie, studia, uniwersytety

najlepiej państwowe ..
hmm.... nie pomoge Ci, ale miałabym do Ciebie prośbę.... mam podobne zamiary do Twoich, tyle że mam jeszcze czasu więcej... ale jeśli masz jakieś informacje o studiach w Barcelonie to, plisss wyślij mi je... linki do stron albo cos w tym stylu... mój e-mail : [email]
Hej! ja jestem w drugiej LO. Ucze sie hiszpanskiego drugi rok i tez mnie interesuja studia w Hiszpanii , zwlaszcza w Barcelonie! Jak macie jakies informacje o kosztach , rekrutacji to dajcie znac!
[email]