Paragral to przetlumaczenia

Temat przeniesiony do archwium.
To tak mam do napisania Paragral ale nie wiem jak do tego sie zabrac i bym prosil was o przetlumaczenie tego co napisalem po pol na ang.

Temat: Advantages and disadvantages of develgoment of technology

wady i zalety rozwoju technologi. Zaleta rozwoju technologi maga byc rózne wynalazki typu latajace samochody, roboty wyreczajace nas w pracach domowych, bedziemy mogli porozumiewac sie za pomoca mysli bez potrzeby telefonow czy komputera. A wadami rozwoju technologi moga byc niebespiczne doswiadczenia ktore moga spowodac zaglade ludzi, klonowanie ludzi co moze spowodowac zbuntowanie sie klonow przeciwko ludzkosci.
Moim zdaniem dobrze ze ludzkosc wymysla coraz nowesze technologi i ze sa wieksze zalety niz wady zeby to dalej kontynułowac.


DZIEKUJE BARDZO z ZMARNOWANY CZAS na moja PROSBE :]


POZDROWINKA :D
Sorki Paragraf a nie "Paragral" :P
Defects and advantages of development technlogy. Different inventions of types can be advantages of development flying car technlogy, robots can helps in the Homeworks, will be possible to communicate behind assistance of thought without requirement of phone or computer.
But dangerous experiences which can be defects of development cause extinction of mankind can technlogy, cloning of people can cause that against mankind rioting maples.
Mankind invents new from in my opinion well more technologi and it risk of advantage and it is great than defects that continue it further.



Tutaj sprobowalem sam cos napisac.

« 

Olimpiada języka angielskiego

 »

Pomoc językowa