Tlumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |
Presezon w pełni, również dla Luisa Suáreza. Nowy zawodnik Barçy rygorystycznie przestrzega kary, jednak nie chce zaniedbywać swojej formy. Piłkarz nie może przebywać na profesjonalnych terenach sportowych ani kontaktować się z kolegami z drużyny. Może jedynie pracować na własną rękę z trenerem, który nie jest związany z jego klubem i reprezentacją. To właśnie Suárez robi. Luis w największej dyskrecji biega i przestrzega szczegółowego planu fizycznego. Prawnicy doradzili mu, by nie pokazywał się w miejscach publicznych i trenował w ukryciu. Istnieje obawa, że FIFA źle zinterpretuje jakiekolwiek zdjęcie zawodnika podczas treningu, a tego wszyscy chcą uniknąć. Tydzień temu Urugwajczyk wyjechał z Castelldefels, gdzie jego teściowie mają dom i przeniósł się w pobliskie miejsce. Tam ma spokój od mediów i kibiców, którzy dzień w dzień przychodzili pod dom jego rodziny. Ostatni mecz Suáreza miał miejsce 24 czerwca i zawodnik bardzo chciał wrócić do zajęć po kilku dniach pobytu w Urugwaju, gdzie rozwiązywał kwestie biurokratyczne swoich przenosin do Barcelony. Początkowo zakładano, że napastnik będzie miał wolne do niedzieli. Miał wrócić do treningów wtedy co Claudio Bravo, 28 lipca. Zawodnik postanowił skrócić okres swoich wakacji o tydzień, by jak najszybciej wrócić do optymalnej formy. Suárez wiedział, że nie będzie mógł pojechać z kolegami do Birmingham. FIFA była nieugięta i nie chciała robić żadnego wyjątku. Odkąd poinformowano, że piłkarz nie będzie mógł zostać oficjalnie zaprezentowany, nie ulegało wątpliwości, że FIFA nie zezwoli również na treningi z zespołem. Pozostało mu więc jedynie poszukać alternatywy. Zawodnik postanowił, że będzie przestrzegał specjalnego planu, przygotowanego przez osobistego trenera, by jak najszybciej dojść do formy fizycznej. Suárez w żaden sposób nie może współpracować z katalońskim klubem, ani członkami sztabu szkoleniowego drużyny. Musi zorganizować sobie pracę na własną rękę, dopóki TAS nie opowie się w tej sprawie. Przewiduje się, że 12 sierpia trybunał wyda oficjalną decyzję i przynajmniej pozwoli zawodnikowi trenować razem z zespołem. Inną sprawą jest udział w meczach, który prawdopodobnie wciąż będzie niemożliwy, choć istnieje szansa, że czteromiesięczne zawieszenie zostanie skrócone. Luis Suárez chce być w dobrej formie fizycznej na wypadek, gdyby TAS pozwolił mu dołączyć do zespołu.
Potrzebuje pilnie na dzis , musze sie sprawdzic czy ja dobrze tlumacze i przed rozmowa pocwiczyc . Z gory dzieki
Żeby się sprawdzić czy dobrze tłumaczysz wklej swój przekład.
No tak tylko musialbym pisac a nie chce mi sie za bardzo , wiem teraz pewnie ludzie beda pisali mu sie nie chce a nam ma sie chceiec no ale bardzo tego potrzebuje a klamac i oszukiwac siebie nie moge bo za 2 tyg wyjezdzam a w tym tekscie jest bardzo duzo czasow itd takze jak ktos by mogl z gory dzieki .
z tego, co piszesz, rozumiem, ze nie ptrzebujesz, bo nie robisz sam i w dodatku masz na to 2 tygodnie i nic nie robisz, no to nie ptrzebujesz, obudz sie, nie musisz tego robic, bo jakbys musial, tobys sam zrobil.
Nie rozumiem no ale jak nie chcecie pomoc to ok . Codziennie cos robie bo musze a to po prostu chcialbym miec .
to se kup.
zabawny jestes , dobra widze ze tu ludzie bardzo pomocni sa .
masz poprzewracane w glowie.
Dobra zakonczmy ten temat bo znalazlem odpowiedniego goscia ,
frajera
Cytat: sawik1313
Dobra zakonczmy ten temat bo znalazlem odpowiedniego goscia ,

który Ci to źle przetłumaczy
Super dzieki za info .
Jak wam tu wrzuce tlumaczenie poprawicie moje bledy ?
Pre Season in fully, also for Louis Suárez. New player of Barça strictly respected punishment, but he does not want to neglect his form. Footballer can not be on a professional sports grounds or contact with teammates. It can only work on your own with a coach who is not associated with the club and representation. It was Suárez does. Luis greatest discretion in running and observes the detailed physical plan. Lawyers had told him he to avoid show up in public places and trained in secret. There is concern that FIFA wrongly interprets any image of the player during training, and that we all want to avoid. A week ago, the Uruguayan left Castelldefels, where his in-laws have a house and he moved to a nearby place. There is no peace of mind from the media and fans, whose every day come to the house of its family. Last match Suárez took place on June 24 and the player really wanted return to classes after a few days in Uruguay, where a bureaucratic issues resolved his move to Barcelona. Initially it was assumed that the striker will be available for Sunday. He had to get back to training then what Claudio Bravo, July 28. The player decided to shorten the period of his vacation for a week, as soon as possible to return to an optimal form. Suárez knew that he could not go with colleagues to Birmingham. FIFA was adamant and did not want to make any exception. Ever since they informed that player will not be able to be officially presented, it was obvious that FIFA do not allow also for training with the team. Remained him so only look for alternatives. The player has decided that he will follow a specific plan, prepared by a personal trainer as soon as possible to come to a physical form. Suárez in no way can work with the Catalan club, or members of the coaching staff of the team. He must organize himself work on your own until TAS not tell in this case. It is expected that 12 august tribunal will issue a formal decision and at least allow the player to train with the team. Another thing is to participate in matches, which probably still will not be possible, although there is a chance that a four-month suspension will be shortened. Luis Suárez wants to be in good physical shape in case TAS allowed him to join the team.
edytowany przez sawik1313: 29 lip 2014
Nie.
Spoko .
edytowany przez sawik1313: 29 lip 2014
sprawdz sobie cwaniaku, co to znaczy 'pomoc' w slowniku.
Zero od Ciebie, zero od nas.
Tyle rzeczy musisz robic codziennie i myslisz, ze wszyscy tylko czekaja, zeby odrobic za Ciebie prace domowe. Ozen sie bogato.
Przeslalem Ci tekst cwaniaku i teraz oczekuje od Cb "pomocy"
To nie jest praca domowa od tego zacznijmy
Spróbuj sam przetłumaczyć. To co wkleiłeś, jest z translatora.
nie nie jest , poniewaz nie rozumiem za bardzo passive i wychodzi tak jak z tlumacza poniewaz nie wiem w dluzszych zdaniach gdzie wstawic i czy wgl przemienic podmiot
Prawnicy doradzili mu, by nie pokazywał się w miejscach publicznych i trenowal w ukryciu jak przetlumaczyc to zdanie ?
zadanie nie jest z Twojego poziomu
zrób coś prostszego, albo zmodyfikuj polski tekst tak, abyś umiał go przetłumaczyć
no wlasnie o to mi chodzi zeby przetlumaczyc go na polski tak jak ma byc po angielsku . Jak nie moj poziom ? Robie takie zdania no moze troche krotsze codziennie .
Zacznij np tak: His lawyers advised him not to ...
Ale no gdyby ktos mogl przetlumaczyc mi to na angielski to byl bym wdzieczny i bardzo by mi to pomoglo zobaczyc gdzie zrobilem bledy . To jest dla mnie bo przeciez po co mam siebie samego oszukiwac .
Lawyers advised him not to show himself in public places and trained in secret. ok ?
nie.
to nie jest Twoj poziom.
skopiowałeś polski tekst z kilku stron, to sobie tłumacz
Cytat: sawik1313
Przeslalem Ci tekst cwaniaku i teraz oczekuje od Cb "pomocy"

Co to za wpis? Czy twoi rodzice tak Ciebie uczyli odzywac sie do doroslych ludzi? Ciekawe.

Widze, ze to sa skutki tego 'bezstresowego wychowania' i ze teraz niektorzy maja takie podejscie do rzeczy: JA chce, JA wymagam, a ty cwianiaku masz to mi zrobic i to szybko i nic mi tu nie gadac. Ladnie, bardzo ladnie.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie