genolees co to znaczy??

Temat przeniesiony do archwium.
Co znaczy słowo "genolees", nie wiem czy to liczba pojedyncza czy mnoga. W googlach w ogóle takiego słowa nie znalazło.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
A masz cale zdanie?
w całym zdaniu wygląda to tak:
Before they could say "genolees" they were wheel-less! And before they could recover, we were gone.

Dziękuję za zainteresowanie.
To chyba nic nie znaczy.

Stracili auto zanim zdążyli powiedzieć "genolees". I zanim się zorientowali co się stalo nas już nie bylo.

To jest dość powszechne wyrażenie: I'll knock your teeth out before you could say "tu możesz wstawić obojętnie jakie slówko".

Chodzi o to, że akcja będzie szybsza niż zdążysz coś powiedzieć. A co, to już jest obojętnie.

Być może to "genolees" się odnosi do czegoś, może wcześniej bylo wspomniane; może to jakiś slang. Albo imię: Gino Lees?
Mafioso, ta gra jest bardzo brutalna. Zmień na coś lżejszego.
>Być może to "genolees" się odnosi do czegoś, może wcześniej bylo
>wspomniane; może to jakiś slang.

"Genol" - to ma cos wspolnego z z tymi panami na ktorych nie mozna patrzec z nie czujac niesmaku( przerosnieci kulturysci - przepraszam dazacych do jak najwiekszego rozwoju swojej muskulatury). Tak mi sie wydaje, ale moge sie mylic.
Nie muszę nic zmieniać. Po prostu zainteresowało mnie co to może znaczyć. Teoria To_ja jest całkiem całkiem. Być może to chodzi właśnie o to.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe