tlumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
The Pramerica access support team has enjoyed considerable success over the last year and as such is looking to add a number of exciting new roles to the team. The team provides enterprise-wide service and support for access requirements on a large number of applications running on the mainframe, and various Windows environments. In addition the team provides support on the organisational wide ID management systems (IONS) The roles primarily involve working US hours of 1-9pm five days a week, however some may involve providing 24x7 on call support. The successful candidates will be capable of working independently or as part of a team. Excellent communication skills and the ability to work proactively are essential.
no dobrze, ale co mamy z tym zrobic? Poprawic?
WITAM
nie chodzi mi o poprawienie ale o przetlumaczenie.Nie musi byc doslownie,tylko o co mniej wiecej chodzi w tej ofercie
Niewiem, mysle, ze chyba jestem z tej dawnej starosci, ale mnie jakos inaczej uczyli pytac sie zeby ktos cos dla mnie postaral sie zrobic.
W Pramerica dostęp do zespołu pomocy technicznej cieszy się znaczącym sukcesem w ciągu ostatnich lat i jako takie ma szereg ciekawych nowych ról w zespole. Zespół oferuje usługi w całym przedsiębiorstwie i wsparcie dla dostępu do wymogów na dużą liczbę aplikacji działających na komputerach osobistych, Windows i różnych środowisk. Oprócz zespołu zapewnia wsparcie organizacyjne w całej ID systemów zarządzania (IONS) role przede wszystkim zaangażowania USA godzin pracy 1-9pm pięć dni w tygodniu, jednak niektóre mogą obejmować zapewnienie 24x7 na wezwanie pomocy. Na laureatów będzie zdolny do pracy samodzielnie lub jako część zespołu. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy aktywnie są niezbędne
W Pramerica dostęp do zespołu pomocy technicznej cieszy się znaczącym sukcesem w ciągu ostatnich lat i jako takie ma szereg ciekawych nowych ról w zespole. Zespół oferuje usługi w całym przedsiębiorstwie i wsparcie dla dostępu do wymogów na dużą liczbę aplikacji działających na komputerach osobistych, Windows i różnych środowisk. Oprócz zespołu zapewnia wsparcie organizacyjne w całej ID systemów zarządzania (IONS) role przede wszystkim zaangażowania USA godzin pracy 1-9pm pięć dni w tygodniu, jednak niektóre mogą obejmować zapewnienie 24x7 na wezwanie pomocy. Na laureatów będzie zdolny do pracy samodzielnie lub jako część zespołu. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy aktywnie są niezbędne
Jak długo uczysz się już języka polskiego? Pytam, bo sądząc po tych tłumaczeniach, nie jest on Twoim językiem ojczystym. Całkiem nieźle Ci jednak idzie; jeszcze tylko trochę musisz go podszlifować - czasy i strukturę zdania.
Temat przeniesiony do archwium.