Wyjazd do Anglii (Brighton) - praca

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
razem z koleżanką planujemy 23.06 wyjazd do Anglii w celu zarobkowym. Nie chodzi nam o pracę na 2-3 miesiące tylko raczej coś stałego. Planujemy pojechać do Brighton, może ktoś był tam ostatnio i orientuje się jak z pracą i wynajmem mieszkania? Jedziemy w ciemno więc każdy kontakt się przyda i każda informacja. Nie mamy doświadczenia, dopiero co skończyłyśmy szkołe i w dodatku koleżanka prawie wcale nie zna języka. Jak myślicie co warto zabrać ze sobą i ile funtów powiniśmy wziąć?
Hej,
po pierwsze - musicie mieć gdzie spać - jeżeli nie macie nikogo - szukajcie na roomft.com lub www.couchsurfing.org PRZED WYJAZDEM.
Jeżeli chcecie coś wynająć również szuakjcie przed wyjazdem - samemu łatwiej coś znaleźć - we dwójkę już trudniej.
Potrzbujecie pieniędzy na przeżycie - około 200 na mc(da się za mniej) i na wynajem + depozyt - około 1000 bym liczył. Szukajcie PRZED wyjazdem - może znajdziecie coś taniej i od razu. Jeżeli nie macie pewnego miejsca - nie bierzcie dużego bagażu.
Koleżanka niech szybko nauczy się podstawowych zwrotów - najlepiej mieć je przy sobie.
Załatwicie jak najwięcej PRZED wyjazdem - a mieszkanie to priorytet - kiedy będziecue miały gdzie się ulokować wruszycie na poszukiwania pracy. przygotujcie i wydrukujcie CV w dużych ilościach i po angielsku - ta ze 30-50 na osobę - te będziecie roznosić. Zgłoście się do agencji pracy. Pytajcie. :)
I jak wyjechalyscie
I'm also looking for any perosn like this one.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa