praca dla 16 latka w UK - WAKACJE 2006

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |
witam, chcialem z kumplem wyjechac w wakacje 2006 na wyspy do pracy. znajmosc jezyka dobra, czy jest szansa ze znajdziemy prace? chodzi najbardziej o wiek :D
Nie obraź się ale wydje mi się, że jesteś za młody ...
jest szansa, i wcale nie jest za mlody (co do goscia) od 16 lat juz mozna tam prawcowac - oczywiscie nie w kazdej pracy - najlepiej jakbys tam mial kogos znajomego a jak nie masz to poszukaj w necie najlepiej na uk stronach np tu moze cos znajdziesz http://www.jobcentreplus.gov.uk/
ja tez bym chetnie pojechal pracowac do angli tylko niewiem jak znaleźć tam pracę. mam 16 lat w tym roku, no i jeszcze jest problem z jezykiem ale do wakacji to sie napwenoi naucze
Ja też w tym wieku, wyjeżdzam....
jak się uda załapać - ok, nie - pozwiedzam i wrócę:)
Angielski advanced.
Tez bym chcial wyjechac mam 16 lat ale nie wiem jak sie do tego zabrac moze jakies porady...a szczegolnie nie wiem gdzie szukac ofert i zeby to byly wiarygone oferty...minus mam slaba znajomosc jezyka angielskiego tzn dogadac sie dogadam:D czekam na odpowiedz! moj mail [email]
Nie zrozum mnie źle, ale ze słabą znajomością angielskiego możesz zapomnieć.......szczególnie nie mając 18 lat.
przeciesz ci napisal ze zna jezyk sieroto!!!!jasne ze mozesz wyechc
ej work piszesz tak jakbys chcial calemu swiatu pokazac jak swietnie muwisz po angielsku i oslabiac przy tym innych napisal ci przeciesz ze znajomosc ma dobrom naucz sie uwazniej czytac i nie zachowuj sie jakbys byl pepkiem swiata ja jestem w anglii od 8 lat mam 17 moj poziom angielskiego jest chyba troszeczke leppszy much much better i would say so think about it :)
Sorry, koleś napisał:
"minus mam slaba znajomosc jezyka angielskiego"
Przestańmy się łudzić, że ktoś da Ci pracę. Jak coś się stanie to na migi będziesz mu pokazywał?

Do wakacji masz jeszcze sporo czasu, usiądź nad książkami, wchodź na chaty angielskie, czytaj dużo po angielsku, słuchaj radia, oglądaj TV jak masz możliwość, polecam bbc internetowe.

Powodzenia...
Nie wiem czemu się oburzasz, napisałem do Ludzika90 a nie do założyciela tematu....
Jesteście smieszni !! mając 16 lat chcesz wynająć mieszkanie ?? zenujące !! zamiast do pracy lepiej idz do szkoły !!
wes ty WORK przeczytaj to jescze ras uwaznie SLEPY CZY CO????jak mgles sie jezyka nauczyc nie znajac czytania????????
napisal wyraznie!!!!!: znajomosc jezyka DOOOBBRRAAAA
Mieszkanie jak mieszkanie, ale z wynajeciem np pokoju przy rodzinie na okres wakacji nie ma problemow. Zawsze mozna sie w hostelu mlodziezowym na poczatek zaczepic, albo szukac pracy z zakwaterowaniem jak np w hotelach. Z praca moze byc roznie, ale mnostwo anglikow konczy szkole i zaczyna prace w wieku 16 lat. Generalnie sklepy, restauracje etc spokojnie biora 16-latkow zwlaszcza jesli masz doswiadczenie no i umiesz sie w miare dogadac. Niestety minimalna placa dla osob ponizej 18 jest taka sobie delikatnie mowiac 3.00(ja bym powiedziala ze smieszna, ale mam spaczony punkt widzenia odkad mi zaczeli placic 9,5 za godzine lol).
Dziecko mówimy nie o tej samej osobie.
wow!! 9,5 Gratulacje!
jako kto pracujesz??
pozdrawiam!
Ja sie podepne pod pytanie - jestem na etapie kupna biletow (10.07-10.09) - wczesniej sie nie da. Pracy bedziemy szukac nie w Londynie (bo musielibysmy sie tam pojawic min. 2 tyg. wczesniej) tylko bardziej na poludniu. Czy jest bardzo ciezko zalapac sie na cos w miare sensownego? Nie mysle o kokosach tylko o pracy max. 8h dziennie - chcialabym jeszcze pojsc na kurs ang jesli sie uda. Jedziemy w 2 osoby z niezla znajomoscia angielskiego i francuskiego - gdzie szukac pracy w takim terminie? Obawiam sie, ze wszystko moze byc zajete... No i jak jest z mieszkaniem - przewinal sie pomysl wynajecia pokoju przy rodzinie - latwo znalezc chetnych? I jakie moga byc koszty wynajmu (zaznaczam, ze Londyn odpada). Bede wdzieczna za podpowiedzi :)
P.S. Jestesmy pelnoletni :)
Tak jestem zainteresowany moj numer to 511718513 odpidsz
Rynek pracy jest wszędzie ten sam...Trudno znalezc prace szczegolnie jak sie ma 16 lat...Mieszkalam w Polsce,w Niemczech i dobrze znam angielski,takze francuski...Mysle ze chyba lepiej skonczyc szkole albo przynajmniej 18 lat,zeby dzialac w miare dobrze platnym zawodzie za granica...Przede wszystkim jednak to najbardziej potrzebny jest jezyk...i dobra umiejetnosc poslugiwania sie nim bo bez tego jest sie bezradnym w obcym kraju...Takze lepiej pielegnujcie swoj jezyk i oddajcie mysli nauce :PrnA w razie czego znajdzcie sobie prace w polsce...bo tym jezykiem chyba umiecie sie dobrze posługiwac ;)
Siemka!!rnJa mam 17 lat i w czerwcu planuje wyjazd do anglii(miasto leeds) od znajomego wiem ze jak sie zna jezyk to bez problemu mozna znalezc pracernnawet w wieku 16 lat. Jade niestety sam i w zwiazku z tym poszukuje paru osob które chciałyby wyjechac do pracy na okres wakacij. Jak cos to dawajcie znac na gg(6445677) to pogadamy.rnPozdro
to zalezy co proponujesz? na jak dlugo? do czego? za ile?
ludzie w wieku do 17 lat stawka wynosi ok 3 funty , ledwo na chleb wyrobicie a przeciez do wynajmu pokoju trzeba miec conajmniej 18 , lepiej za rok jak juz bedzie 18 ;-]
wiesz, bo juz byles? bogate zyciowe doswiadczenie? ;-?

ja dostalem oferte na trzy miesiace i mialbym 3000 funtow przy powrocie (odliczone wszystkie koszty, podroz itd) ale czasowo mi to nie odpowiada, pozatym wolalbym cos zwiazanego z medycyna, bo tym sie interesuje - moze kots ma jakies oferty (mam 18 lat, liceum)
hejka słuchajcie w sierpniu skoncze 18 ale wcześniej na wakacje myśle o jakieś parcy w angli znam english good is not bad .I chciałabym żeby ktoś skontaktował sie ze mną w sprawie parcy jak to wygląda itp. a to mój e-mail [email]
Dzieci do piaskownicy a nie do Anglii.
zazdrosc to brzydka cecha, a jesli sie szycisz niskim iq, to zeczywiscie mozesz isc do dzieci, do piaskownicy.... ;)
Antek możesz mi dać namiary na tą prace napisz na numer gg 4[tel]pliz jak najszybciej , myśle ze dobrze znam angielski :D
ja tez mam 16 lat i wtym roku na wakacje lece do angli nie mam problemu ze znalezieniem pracy poniezaz mam tam znajoma ktora sie zorientowala. Nie ma co praca zawsze jest
merlin-
zycze Ci, zeby ta znajoma cos konkretnego juz miala dla Ciebie - bo jak ja znam ludzi - to niekiedy sa to tylko obiecanki, albo sie okaze, ze juz za pozno itp.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa