Lokatorka/ki do mieszkania w Manchesterze szukam

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. 23 maja zwalnia mi sie miejsce w mieszkaniu, ktore wynajmuje. Polozone jest troche na poludnie od centrum Manchesteru (blisko stadionu Old Trafford). Porzadna okolica (bezpieczna), park zaraz za oknem. 12 min drogi Metrolinkiem do centrum, 25 min autobusem.

Wynajmowany pokoj posiada podwojne lozko i umywalke oraz kabine prysznicowa w srodku (wspoldzielona). Idealne dla dziewczyny lub 2 kolezanek (nizsze oplaty). Dostep do Internetu szerokopasmowego, tv, dvd.

Z plusow, 10 min drogi autobusem jest olbrzymie centrum handlowe - Trafford Centre, swietne miejsce do pracy, zakupy czy na obiady.

Oplaty przy jednej osobie 60 funtow za tydzien _wliczone_ rachunki oraz dostep do Internetu. Wymagany depozyt.

Moj [gg]
email@ czano AT orange.pl
Hej-wszystko super z tego co piszesz.Tylko jak wyglada sytuacja z : landlordem tzn. na kogo pisana jest umowa, z kim zawierana, mam nadzieje ze nie z Toba... tylko z wlascicielem, po drugie jakie mam gwarancje ze ten depozyt do mnie trafi spowrotem,jesli zawsze mozesz mi podsunac trefna umowe z kruczkami prawnymi, albo bez jakiejs tam pieczatki, o czym nie bede wiedziec, albo wbrew prawdzie stwierdzisz ze ci cos zniszczylam zdemolowalam......i "koszty zniszczen zostana pokryte z depozytu...". Jeezu. Fajne mieszkanie. Wynajmuje z zamknietymi oczami, tylko ten depozyt... pozdrawiam
moge cos podpowiedziec?
Deposit jest zawsze wymagany (najmniej miesiac) - jak ogladasz mieszkanie to spisujesz wszystko co w nim jest i w jakim stanie - robisz zdjecia - obydwoje to podpisujecie.

 »

Szkoły językowe