Grecja, Cypr- czy ktoś tam pracował jako ratownik?

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym załapać się do pracy jako ratownik w Grecji lub na Cyprze. Czy ktoś moze mi udzielić informacji jak najlepiej załatwic taką prace, gdzie szukać itd? Czy nie jest jeszcze za późno na szukanie? Będę wdzieczna za wszelkie info
Ja dostalem wlasnie oferte. Zadzwonila do mnie bardzo mila pani z Cypru i zaoferowala mi prace ratownika. Powiedzialem ze nie mam zadnych dyplomow a ona na to ze przyjada ludzie i mnie wyszkola. Stawka 250 CYP wiec bardzo malo, ale zakwaterowanie i wyzywienie free. Chcialem sie spytac czy moze pracowal ktos jako ratownik na Cyprze? Czy to trudna praca?
Pozdrawiam!
halo halo jedziesz tam na ten cypr?
Wybieram sie na Cypr na poczatku lipca, bede kelnerem w Protaras. Ktos moze mi powiedziec jak tam jest? Ludzie przyjazni? Da sie wytrzymac?
Witam, szukam jakiejkolwiek pracy na Cyprze w mieście Ayia Napa mam tam do załatwienia ważną sprawę i bardzo potrzebuje tam jakiegoś zaczepienia. Jeśli ktokolwiek wie coś o ewentualnej pracy tam byłbym wdzięczny o kontakt na nr [gg] . np. numer do tej miłej pani ratownik. z góry dzięki
rowniez chcialbym sie zalapac na jakas prace jako ratownik za granica wlasnie w tych okolicach.. jakie sa szanse? jakie mozliwosci, jakie place? , chetnie pogadam z zainteresowanymi! .. [gg] .. [email]
Tez jestem ratownikiem i chcialbym cos wylapac za granica na sierpien i wrzesien, gdyby ktos byl zainteresowany wspolpraca to bede bardzo wdzieczny, moj numer kom. 5[tel]
pozdrawiam
Witam

Proszę o kontakt wszystkich,którzy maja zamiar sie wybrac na wakacje za granice,oczywiście do pracy.Fajnie by było,gdyby byli to ludzie z Wrocławia,może uda nam się stworzyć jakąś większą grupę i polecieć razem:)

Pozdrawiam
[gg]
Czesc Kasia,

Ja bym sie chetnie wybrala gdzies na wakacje pracowac, ale mieszkam w Katowicach.

Moze wiecej ludzi by sie wybralo razem z calej Polski i pojechalismy opanowac jakis kraj Grecje czy Hiszpanie. Razem raźniej :p

Moj nr [gg]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa