SPC INTERNATIONAL

Temat przeniesiony do archwium.
Siema! CZy ktos ubiegal sie o stanowisko kelner/ barman/ fotograf z ogłoszen firmy SPC z maja i czerwca? Jesli jestes w trakcie rekrutacji/ po napisz albo podaj namiary, bo slyszalam od SPC ze niewielu Polakow wysylaja. Jak tam po pierwszej rozmowie? Na jakie tematy katują?
HALO HALO PANIE I PANOWIE!!!! jest tam kto? Princess Cruises, mowi wam to cos? Kto sie teraz na rozmowe wybiera?
Tez chcialabym sie cos dowiedziec o pracy za posrednictwem spc.Czekam w tej chwili na szkolenie .ale chcialabym sie upewnic ze jest firma wiarygodna.Jesli ktos wie cos na jej temat to prosze o informacje Dzieki
firma jest sprawdzona przez chociazby ludzi ktorzy na tym forum rozpisywali sie o swoich doswiadczeniach na promach, a to wszystko za posrednictwem SPC int. Czy mozesz napisac na jaka pozycje sie ubiegasz na statku i ile juz trwa cala Twoja rekrutacja i ile Cie to kosztowało? Czy oni Ci zagwarantowali ta prace juz na 100%?
Bede wdzieczna za info.
pozdrawiam Justyna
? ktoś sie wybiera na spotkanie na jakie stanowiska startujecie ? [email]
narazie złozyłam papiery i teraz czekam na szkolenie.Na poczatek za papiery wydałam około 500.dopiero zobacze ile bedzie mnie to kosztowac.A jesli chodzi o ludzi na f0rum to wlasnie czytalam i niestety zdania na temat spc są podzielone dlatego sie waham . Składam na buffet steward.
Hejka. Ja wlasnie zastanawiam sie czy jechac na interview. Kurcze moze to glupie, ale nie wiem czy nie mam choroby morskiej. Jakby to sprawdzic.... Niby to duze statki ale tez moze bujac, a mnie tez korci praca jako buffet steward.

Nie wiecie czy na pokojowki tez robia nabor czy tylko na b. steward/ bartender/ photographer?

A ile osob bedzie bralo udzial w tym szkoleniu?Myslisz ze wszyscy pojda na statek, mi sie wydaje ze jeszcze po kursie (szkoleniu) zrobia przesiew, bo pytalam kogos z SPC ilu Polakow sie dostaje co kontrakt na poklad, i niestety dostaje sie niewielu. Trzymam kciuki zeby Ci sie udalo!!!! I kto wie, moze sie tam nawet spotkamy!
właśnie dostatałam zaproszenie na szkolenie na 14.07 Tez sie zastanawiam.Chorobę sprawdzisz tylko na statku czyli na szkoleniu.Ja tez nie wiem czy owej nie posiadaam.Wiec jesli sie zdecyduje to zobaczymy.Jesli podejmiesz jakąs decyzje to napisz moze spotkamy sie w Gdyni
mozesz mi napisać skąd jestes bo ja z Łodzi
Hejka! Ja jestem z Ostródy (Warmia & Mazury). W sumie to nie mam tak daleko do tej Gdyni ale nadal rozwazam czy isz dalej na studia/ wyjechac na wyspy/ czy startowac na te statki... Troche lipa ze to wszystko kosztuje tyle kasy. Czytałas wczesniej na tym forum opinie ludzi ktorzy tzm pracowali? Jak nie to koniecznie przeczytaj. Jak bedziesz mogla to napisz jak jest na szkoleniu, czego was ucza i kto was uczy. Ciao!
!!!!!!!!!!!!!!!!DO ALBERTA P!!!!!!!!!!!!!

ja i Edzia na buffet stewarda a Ty???
czesc ja jestem po rozmowie na fotografa, zero problemu, teraz czekam na szkolenie zobaczymy jak bedzie, pozdrawiam
Cześć słuchaj ja mam pytanie, wazne dosyc (dla mnie). Ja tez bardzo chcialam sie dostac na fotografa, ale czy oni wymagają wyksztalcenia/ kursow/ doswiadczenia w studiu na ta posade? jestem amatorka, ale troche potrafie, wiec jak jest z tym wakatem? jesli nie chcesz tu to daje maila [email] z gory thanx.
no wymagaja 2 letniego doswiadczenia w pracy w labie albo w studio, chyba ze masz jakies kursy pokonczone to tez powinno przejsc, najlepiej napisz na maila do spc, oni ci wszystko powiedza i poradza co masz zrobic
Pozdrawiam
No to widzimy się na kursie panowie i panie, sam nie wiem czy jest to szczyt moich marzeń ale myślę że napewno warto spróbować najwyżej będą wakacje w Gdyni i tyle pzdr
Panie i panowie. W tym sezonie ja pasuje. Ide dalej na studia, ale Wam zycze dostania sie na statek, godziwych warunkow pracy i godnych tego dolarow. Jesli dostaniecie sie na 100% na rejs to dajcie znac tu na tym forum (ktory statek i jaki kierunek). 3mam za was kciuki i moze za rok sprobuje. Jak mozecie to tez na gg albo maila piszcie czasem jak tam jest!!!! ([gg] , mail [email] PEACE!!!!!!!!!!!!!!!!
zastanowcie sie czy warto......

jestem 5 lat z Princess.... mi juz nic nie pomoze..... ale jak ktos moze wybrac inny kierunek w poszukiwaniu pracy niech to wezmie powaznie pod uwage.....

polecam strone.... http://www.crewadvocacy.com/

pozdrawiam....
aniu co ty sie tak uparłaś na to princess, siedziałas tam 5 lat i co? tak nagle stwierdziłaś,że ci sie tam nie podoba?co takiego ci zrobili? brak awansu? bo ja tez juz troszkę pływam i wcale tak nie uważam, przeciez to jest świadomy wybór, nikt Cie do tego nie namawiał i nie zmuszał podpisywać kolejnych kontraktów.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa