Jak najtaniej dojechac/doleciec do USA ?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam prosbe i pytanie: czy ktos moglby mi podpowiedziec, jak w miare tanio moznaby dostac sie do USA (polnocna Carolina)? LOT odpada- ich propozycja cenowa jest nieco wysoka. dzieki za info.
Polecam linie czech airlines choc nie wiem, czy maja polaczenia do pln caroliny musialbys/ musialabys zadzwonic i sie dowiedziec. moj chlopak lecial ostatnio tymi liniami do nyc i bilet w obie strony wyszedl w miare tanio- ciut ponad 2 500zl.
aha, z tym, ze lecac do nyc mial przesiadke w pradze....
osia, dzieki. Zajrze na strone tych linii, ewent. przekrece.
nie ma sprawy =)
A nie!! nie kupuj biletu na ich stronie bo tam wychodzi zawrotna suma 6 500 zl. nie wiem dlaczego tak jest ale le[piej zadzwonic do biura (ich przedstawicielstwa) - tam juz powinni podac normalna cene
osia, nie zamierzalem na razie kupowac biletu na ich stronie. Zreszta bylem na stronie i cena tez nie jest niska. Do samego NY 800 USD, tez niemalo. A jescze doliczyc musze koszt z NY do Pln. Caroliny.
Ale zadzwonie tam. To milo,ze sie odezwalas. A moze mialabys ochote czasem poiklikac na gg?
oj rzadko na gg bywam, rzadko=) dziekuje za propozycje, ale nie chce robic problemow siostrze, na ktorej numerze pokatem siedze...
osia, nie ma sprawy. Szkoda,ze nie pogadamy na gg, ale w kazdym razie jesczze raz dzieki za to,ze odezwalas sie na moje zapytanie. cieple papatki
I ty trzymaj sie cieplutko po drugiej stronie globu!! =)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe