eTeacher

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Na jakim poziomie uczą programy eTeacher? Interesuje mnie w szczególności program do nauki języka niemieckiego. Czy będąc początkującym w tej dzidzinie, ten program się nadaje dla mnie?
Chciałbym również wiedzieć, czy w eTeacher jest system wyznaczania powtórek i jaką liczbę słówek obejmuje nauka?

Pozdrawiam!
Program eTeacher jest jednym z pierwszych naszych komercyjnych programów wspomagających naukę języków. Niewykluczone, nie pamiętam dokładnie, że pierwszym. Jednak jego mozliwości są dość ograniczone. Od kilku lat nie rozwija się. Generalnie ćwiczy znajomość słówek i ma kilka rodzajów testów gramatycznych, typu testy wyboru, ćwiczenia z wypełnianiem luk, tronsformacje zdań i kilka innych. Nie ma żadnego systemu optymalizacji powtórek. Jego ideą jest prawie niskończona ilość krótkich plików ćwiczeniowych. Najważniejszą zaletą eTeachera jest łatwe tworzenie własnych plików ćwiczeniowych. Jak żaden inny, nadaje się do szybkich powtórek przed kartkówką, tworzysz sobie 2, 3 pliki ćwiczeniowe i trenujesz do skutku. Na trzy dni przed klasówką jest lepszy od SuperMemo, Profesorów i wszystkich innych. Miesiąc przed klasówką wolałbym uczyć się z Supermemo.
bejotka, a nie wiesz moze skad zdobyc gotowe bazy, tj. pliki do eteachera? oczywiscie mnostwo slowek sama tam nawrzucalam i chyba jest to lepsze od posiadania gotowych baz, bo wpisujac slowka jednoczesnie sie ich ucze, niemniej jednak, czasami, jak chyba kazdy, mam ochote zeby ktos cos zrobil za mnie. gdybys mial jakies informacje na ten temat to wrzuc tu jakies info. thanks in advance. [;
Bejotka napisał, że to program archiwalny. Wprawdzie jeszcze rok, 2 lata temu był dostępny w Supermarketach w cenie ok. 20 zł. To nie wiem czy można go jeszcze gdzieś poza stroną wydawcy dostać.
Spróbuj tam: http://www.nahliksoft.com.pl/
ale mowisz o et? calym programie? bo ja program mam i jakies tam bazy moze i byly chyba troche nieregularnych czasownikow, czy czegos. ale moze ludzie sami cos robia i moznaby sie tym wymieniac?
Program eTeacher nie ma baz, ma tylko pliki ćwiczeniowe. W wersjach 3.0 i 4.0 było tego dość dużo, ale były to pliki maksymalnie 60-elementowe. Całość zasługiwała na uznanie, również obsługa tworzenia własnych plików ćwiczeniowych była bardzo dobra, pozwalała uczyć się głównie tych słów i wyrażeń, które były lub będa potrzebne na najblizszą lekcję, kartkówkę czy klasówkę. Jednak nie wiem czy znajdziesz amatorów na wymianę.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja wiosenna 2005

 »

Praca za granicą