Słówka mp3

Temat przeniesiony do archwium.
Hello :-)
A więc moje pytanie czy posiada ktoś , lub tez zna strone internetowa gdzie mozna dostac slownik slowek Pol-eng ??Wydaje mi sie ze to dobry sposob na nauke slowek , jak narazie slucham Audio Bookow , jst co nie co do sciagniecia , ale slwonika nigdzie nie moglem znalezc , Jezeli ktos moze pomoc to bardzo prosze . Z gory thx i Pozdro :)
http://www.dict.pl - ten słownik daje możliwość posłuchania wymowy poszczególnych słów, pewnie nie chodziło Ci o cos takiego, ale może się przydać. Jeśli możesz to napisz skąd ściągasz audiobooki?
nom niestety nie oto chodzilo :p Potrzebuje słownika Pol-eng ale w wersji mp3 lub Wma na Odtawrzacz . Jest to super sprawa , jak wspomnialem o ebookach . No wiec e booki ssam z Kazzy :o udostepnione sa niektore ciekawe ostatnio sicganalem HP I bardzo przyjemny dla uhca lektor . Mozna scigac wiele inny widzialem Wladce Piersceni oraz wiele wiele innych Polecam . Bardzo dobre aby poprawic rozumienie ze słuchu oraz troaszq akcenta .

Bardzo bym prosil o jakies namiary na Słownik SłówPol-Ang do odsłuchiwania np w odtwarzaczu .

Z gory Thx
W ostatnich dniach nakładem firmy Supermemo World ukazały się "Rozmówki ... w miesiąc" dla języków angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego i włoskiego. Na towarzyszącej im płytce są program SuperMemo liczacy 3770 wyrażeń, baza ze słówkami i 10 plików MP3 z tymi słówkami. Kosztuje to ok. 20 zł. Szukaj w MPIKach i supermarketach.
Hi!
Też szukam czegos takiego, a dokładniej jakiegoś programu na odtwarzacz mp3, żeby wrzucić i móc uczyć się słówek bez książki, bo siedzenie przed komputerem jest męczące i szkoda na to czasu.
Zaden inny sposob, tzn nie komputerowy niezapewni ci regularnych powtorek w zmiennie ustalanym odstepie. Nad tym warto sie zastanowic.
A swoja droga nauke slowek i sluchanie dialogow proponuje SITA.
Probowalem-nie trafialo do mnie- zbytmonotonne.
Moze ktos ma jakies propozycje, jakies kursy chociazby slowkaw formacie mp3?
Wlasnie zakupilem taki programik, co prawda z niemieckiego,ale mysle ze z angielskiego wyglada tak samo. Faktycznie jest tam 10 plikow w formacie mp3. Razem 165MB (info na posiadaczy przenosnik odtwarzaczy mp3). Kazdy z dziesieciu plikow dotyczy innego tematu, np.01.Podstawowe zwroty.mp3, 02.W podrozy.mp3, 05.Zawieranie znajomosci.mp3 itd.
hej
czy mógłbyś przesłać mi ten programik, mogę się wymienić na angielski
[email]
Masz taka duza skrzynke?
Mysle ze 19.90 nie jest az taką wygórowaną ceną....
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą