Supermemo UX pod Ubuntu?

Temat przeniesiony do archwium
Witam,
piszę w związku z pytaniem technicznym związanym z programem SuperMemo UX. Swego czasu zakupiłam kilka baz do tego programu potrzebuję teraz z nich skorzystać, ponieważ uważam, że są bardzo dobre do nauki. I tutaj pojawia się problem techniczny związany z tym, że SuperMemo UX nie chce działać pod Ubuntu (Linux) i niestety nie bardzo wiem co z tym począć. Profesor Borys zainstalował się pod Ubuntu bez zarzutu, zgodnie z instrukcjami podanymi w FAQ na stronie wydawcy Profesora, niestety z tego co do tej pory udało mi się zorientować producent SM nie zadbał o użytkowników Linuxa. W sumie to gdyby nie to, że już mam zakupione te bazy to bym machnęła na nie ręką i w pełni skorzystała np. z Mnemosyne, w którym zamierzam tworzyć własne bazy słówek. Czy komuś udało się uruchomić SuperMemo UX pod Linuxem?
Może przy pomocy tego uda się:
http://www.winehq.org/

Nigdy nie korzystałem z Linuxa, więc więcej niestety nie pomogę.
Dziękuję duszku za link, ale właśnie od tego zaczęłam, Wine zainstalowało się bezproblemowo, tylko z instalacją SM jest problem. Po wielu próbach ponoć się zainstalowało, ale niestety nie otwiera się, jak tak dalej pójdzie to będę zmuszona zrezygnować z tego programu.
Sprobuj tutaj:
http://notatnik.mekk.waw.pl/archives/125-SuperMemo_pod_Linuksem.html

Tylko nie przesiadaj sie na tego obrzydliwego windowsa :)
Hej:) Oficjalnie nie można używać SM UX pod windowsem ale z całą pewnością jest to możliwe :D Sam korzystałem na Ubuntu 12.04... Zatem uraduję cię - Idzie :D Niestety nie powiem Ci w tym momencie jak to zrobiłem, bo było to dość dawno temu i się z Ubuntu poddałem - przepraszam...

Jeśli masz 2 systemy (Win i Ubuntu) to najprościej będzie pewnie zainstalować na Windowsie i pod Wine uruchomić na Ubuntu.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia