Profesor Henry 6.0 Gramatyka

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Szukam jakiegoś dobrego programu który pomoże mi z gramatyką. Czy Profesor Henry 6.0 gramatyka się nada czy może znacie inne, lepsze programy ?
Nie chcę kupować megapakietu ponieważ ze słówkami u mnie dobrze
Znalazłem też inny program, http://www.3kropki.pl/p/4/3/europlus_angielski_z_cambridge_extra_edition_kurs_mp3_everyday_english.php
Tylko jest dosyć drogi bo aż 280 zł.
A ja mam problem z Henry.Nie uzywalam jego kilka miesiecy. I nagle jak jaki kolwiek program wsadzam do kompa to nie chodzi ,tylko wyskakuje mi blad.Uzywam windows 8. Mam zamiar do nich napisac maila,ale poki co moze ktos cos wie dlaczego tak jest???
Mam cały pakiet PH6.0 i najbardziej niestety słownictwo w nim sobie chwalę. Jeśli chodzi o zadania z gramatyki to o wiele przyjemniej się robi jakieś repetytorium gramatyczne na kartce niżeli właśnie w tym programie. Może to z powodu bardzo ubogiego podręcznika (przynajmniej moim zdaniem mogło by go w ogóle nie być a zamiast niego dorzucić ciekawsze zadań.

PS: Mi program z Gramatyki (i jak każdy inny zresztą) prosi o oryginalną płytę co jakiś czas jeśli nie używałem go dłużej. Może tym jest w Twoim przypadku ~jonabe błąd spowodowany?
Ja pracuję na PH gramatyka 5.0 - bardzo sobie chwalę. Szukałem wiele programów i zawsze się coś wysypało w najmniej oczekiwanym momencie. "PH Gramatyka 5.0" działa super, 6.0 jest bardziej rozbudowana funkcjonalnie - polecam. Co do działania płyt polecam zadzwonić bezpośrednia do wydawnictwa Edgard, www.jazykiobce.pl, poprosić o pomoc techniczną i pomagają.