Vagaru - czy ktoś korzystał ?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś korzystał z Vagaru.pl ? Miesięczny dostęp kosztuje 137zł. Nie mogę znaleźć w internecie opinii o tym.
Widzę w Google sporo stron z dyskusjami nt vagaru.pl
edytowany przez Aaric: 13 sie 2017
Tylko, że te dyskusje to głównie na forum vagaru są. Chciałbym jednak z jakiejś strony niezależnej od vagaru znaleźć opinie.
Ja to bym Ci radził pierw przerobić kilka podręczników do samodzielnej nauki i jak natrafisz na coś, czego nie rozumiesz to zapytaj tu na forum. Polecam Gramatykę dla początkujących Macieja Mataseka. To książka adresowana dla tych co chcą zacząć od zera i wszystko jest wyjaśnione bardzo przystępnym językiem. Do tego ogromna ilość przykładów. Prościej się nie da.
Nawet jeśli zdecydujesz się przystąpić do tego vagaru to lepiej będzie jak już będziesz znał podstawy.
edytowany przez Michael_Corleone: 13 sie 2017
Krulik12 ja korzystam z Vagaru już od kilku miesięcy i jak dla mnie jest to świetny sposób na naukę. Na pewno wyrabia nawyk codziennego, chociażby 10-minutowego kontaktu z angielskim. Masz 4 poziomy nauki, gotowy plan działania, nic tylko zasiąść i się uczyć. Ja robię sobie materiały z sekcji A2/B1 lub B1/B2 wybierając te tematy, które bardziej mnie zaciekawią i wtedy nauka staje się przyjemnością. Warto dodać, że materiały wykorzystywane w Vagaru są ogólnodostępne (np. BBC, British Council, Elllo) więc ktoś mógłby stwierdzić "Po co płacić za coś, co jest za darmo?". Według mnie właśnie za ten gotowy plan nauki, za przejrzyście wyjaśnioną gramatykę, za organizowane webinary z native speaker, za atmosferę i możliwość wejścia w interakcję z Twórcami serwisu. Obserwuj ich grupę na FB. Często mają jakieś fajne promocje, które obniżają koszty dostępu.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa