SM bez płyty

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Uczę się już jakiś czas z super memo speed up. Kilka razy musiałam już przegrywać kolejną kopię płyty z dżwiękiem, ponieważ jakiś plik był uszkodzony (płytki się zdzierają).

Dlatego chciałabym się dowiedzieć gdzie, w jaki folder mogę zgrać całą zawartość płytki, żeby dźwięki mieć na dysku twardym, a nie na CD?

Z góry dziękuję:)
na to pytanie juz kiedyś odpowiadałem. Wpisz w okienku wyszukiwarki słowo supermemo i poczytaj posty o tym programie. Na pewno znajdziesz.
Bejotku, ale jesli on wpisze "supermemo, to mu wyskoczy tyle postow, ze czytanie zajmie mu czas do nastepnej Wielkanocy. To kiedy sie bedzie uczyl?
Wpisz w okienku wyszukiwarkirn>słowo supermemo i poczytaj posty o tym programie. Na pewno znajdziesz.

Tak, na pewno, od razu mi pierwszy wynik wyskoczył...
Może ktoś inny się zlituje?
Bejotka, jak wchodzę na to forum i czytam Twoje aroganckie odpowiedzi, to aż się odechciewa tu znowu zaglądać. Współczuję:/ Toksycznie...
To nie czytaj! Uważam za rzecz gorzej niż arogancką posługiwać się cudzym nickiem, tylko nieznacznie zmodyfikowanym. To jest obrzydliwe tchórzostwo.
jest wiele sposobów by znaleźć interesujący Cie topic. Ja podałem ten najprostszy. Poza tym inteligentny użytkownik programu znajdzie tę mozliwość posługując się helpem programu i jego opcjami.
ale o co chodzi? Jakim nickiem?
obrzydliwe tchórzostwo - słuchaj, nie martw się:D To się leczy ;-)
U beciotki to niestety nieuleczalne schorzenie :((
ja przez jego chamstwo przestałam tu w ogóle zaglądać, dzisiaj (po kilku m-cach) wróciłam i znowu ta słodka ironia:/

A wiecie, że bejotka nie lubi słowa "kurde"
A najbardziej lubi takie wstawki typu:
Tylko idiota...
Ostatnio też wpadł na pomysł wykorzystywania sloganu Media Markt "nie dla idiotów". Ale błysnął intelektem ;)
>ale o co chodzi? Jakim nickiem?

Idz troche do gory i zobaczysz imie bardzo podobne do Twojego ( zalogowane). A zeby bylo ciekawiej, to wiedz, ze uzywajac "to tez ja", uzywasz skladanki moich dwu imion:

1. To_ja
2. Tez_ja ( ten mam w innym miejscu internetu - nie chcieli mi zalogowac To_ja i musialam zmienic na Tez_ja)
weź się człowieku zastanów co piszesz... Jeśli masz zarezerwowany nick to nikt się nie podszyje, a akurat text "to ja" może każdy wymyśleć, nie mająć pojęcia o tym, że ktoś ma taki nick. Tak samo może być kilka nicków ANia, Anna, Ania38 itd. Poza tym dodałam ":D" - jak się nie ma czego czepić, to się takich rzeczy czepia (to też się leczy:P)
widze, ze ty lubisz takie przekomarzanie sie. Lubisz sobie popisac. grzecznosc nakazuje wybierac nick wyraznie rozniacy sie od innych.
szczególnie na forach gdzie jest dużo użytkowników - nie wiem jak chcesz to zrobić. Nie lubię przekomarzania się, ale nie lubię też czepiania się głupot z braku argumentów... I prawdę powiedziawszy nawet nie zauważyłam, że to podobny nick, bo nie analizuję ników. Jeśli nie jesr zarezerwowany hasłem, nie sprawdzam czy przypadkiem ktoś nie ma podobnego
Temat przeniesiony do archwium.