eTeacher 5

Temat przeniesiony do archwium.
Na płycie CD najnowszego numeru magazynu Komputer Świat znajduje się m.in. progtam eTeacher 5 w wersji SE (Special Edition). Jest to pierwsza z sześciu części tej wersji programu, które mają się ukazywać co w co drugim numerze magazynu. Za 5,70 zł warto spróbować. Użytkownicy tej wersji bedą mogli ze zniżką 20% kupić wersję "PRO".
Witaj!!!
Mam zamiar samodzielnie przygotowac się do egzaminu FCE korzystając z dostępnych na rynku programów do angielskiego i ksiązek. Chciałabym zacząć nauke od poczatku. Mógłbys mi cos doradzić.Posiadam cały kurs ABC English z kasetami, kurs Ponsa angielski w trzy miesiące.Mam zamiar kupić jakis program multimedialny. Wspomniany przez Ciebie wyżej E teacher kupiłam i przerabiam.

pozdrawiam serdecznie
Ania
Nauka samodzielna bez pomocy lektora jest bardzo trudna, zwłaszcza jeśli chodzi o przygotowywanie się do certyfikatów Cambridge, ale nie jest niemożliwa. Programy multimedialne bardzo ją ułatwiają. Radziłbym Ci kupić jeszcze SuperMemo FCE, Profesor Henry FCE & CEA course, SuperMemo UX Fast Track to CAE i Profesor Henry Gramatyka.
Oczywiście nie kupuj tego od razu, a kolejno po przerobieniu materiału z jednego kupuj następny.

Parę lat temu Podręcznik English Reward i Program EuroPlus + Reward były jako oprzygotowujace w 2 lata do matury (tej starej) i w ciągu 4 lat do FCE, obecnie poziomy tych egzaminów zbliżyły się. Nie wiem czy EuroPlus + Reward jest jeszcz w sprzedaży ale pomocny może okazać się EnglishPlus + Cambridge.

Podałem Ci spory wykaz programów multimedialnych, niestety nie potrafię wskazać tego jednego, który zagwarantuje Ci sukces. Ten zalezy tylko od Twojej systematycznej pracy.

Życzę powodzenia BJK
Hej!!!
Bardzo dziękuję za odpowiedż oraz za cenne rady. Na pewno z nich z skorzystam.

pozdrawiam serdecznie
Ania

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Au Pair