CO MYŚLICIE O PRODUKTACH WYDAWNICTWA LANGENSCHEID

Temat przeniesiony do archwium.
Co sądzicie o produktach wydawnictwa Langenscheidt ? Chodzi mi nie tylko ojęzyk angielski , również niemiecki , francuski , hiszpański. Język angielski ( francuski ,hiszpański , niemiecki ) w 30 dni ( oczywiście nie oczekuję , że nauczę się wiedzy z 288 stron ksiązki + CD ) , Język angielski. Współczesny kurs dla początkujących oraz dla zaawansowanych........., Nowe reperytorium. Język angielski , niemiecki.. , Angielski z Kevinem , niemiecki ze steffanem...
Nic nikt nie wie? Nikt nie miał z nimi nic do czynienia ?
Akurat nie kojarzę tego wydawnictwa ale produkty typu "w 30 dni" mają zalety. Pod warunkiem że nie ma tam błędów dają wszystko przystępnie wyjaśnione - wprost bez zbędnych teorii i mieszania.
I oczywiście nie przygotują do CPE w 30 dni :)
Wydawnictwo Langenscheidt należy do bardzo dobrych wydawnictw materiałów jęzkowych, specjalizujących się w wydawaniu słowników i rozmówek. Od pewnego czasu wydaje również kursy multimedialne: "Duży kurs języka angielskiego", "Współczesny kurs angieskiego dla począrkujących:, Współczesny kurs angieskiego dla średnioaawansowanych". Ostatnio pojawiła sie seria "Języki z gwiazdami" a w niej "Angielski z Kevinem" i podobne do niemieckiego i włoskiego.

Jeśli chodzi o "Angielski w 30 dni", to to jest reprezentant dużej serii kursów krótkotermminowych (w 30 dni, w miesiąc, w 4 tygodnie itp, itd). Podobno wkrótce ma się ukazać "Chiński w 30 minut" ;)))

Generalnie są to rozmówki lub zbiory dialogów, których tytuł należy interpretować "... na 30 dni, 4 tygodnie, 40 lekcji itp.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia