wyniki odwołań we Wrocku

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |
Czy juz ktoś zna listę przyjętych we Wrocku po odwołaniach ? podobno już jest ale dowiedziałam się za późno żeby zadzwonić i teraz umieram ...
nie wie ktoś ile osob przyjmują po takich odwołaniach ?
i czy zdrowa osoba ( bez zadnych zaświadczeń lekarskich) ma jakiekolwiek szanse ?
pozdrawiam :)
potem sie zapytam jednej osoby (bo teraz spi) czy w IFA byly wywieszone jakies listy, a jesli chcesz to bede tam w srode to moge spojrzec na te listy (jesli jakies sa).

pzdr
dzieki:)
chyba nie będzie trzeba bo ja tam zadzwoniłam koło 16 i dowiedzialam się ze można dzwonić do 15 ;/ bo wtedy są ludzie którzy coś wiedzą ... hmm, ale zapytać możesz będe liczyc miejsca ;p
a w ogole są jacyś ludzie którzy się z tych odwołan dostają ?:)
w zasadzie te informacje mi nie pomogą ale nie mam co ze sobą zrobić wiec tak z nerwow pisze ;P
obudzilem te osobe i odpowiedziala mi, ze nie widziala dzisiaj nic w IFA - wiec pewnie nie bylo jeszcze zadnych kartek z listami odwolanych.

pzdr.
ojej :0 mam nadzieję ze nie przeze mnie obudziłeś bo teraz dodatkowo będę miała jescze wyrzuty sumienia :)
pozdrawiam Ciebie i osobe :)
DOSTAŁAM SIĘ:D :D :D :D
serio? na dzienne???

to szczerze gratuluje, podziwiam za cierpliwosc i wytrwalosc. Teraz czeka Ciebie co najmniej 3 lata meki w IFA :-)

pzdr.
Ja rowniez GRATULUJE :))
I podziwiam, bo sama pewnie bym zeswirowala, czekajac na wyniki odwolan.
dziękuję :)
Niewiele brakowało do ześwirowania :)
wolę mekę w IFA niż na czyms czego nie lubie :)
GRATULACJE !!! Ciesze sie, ze wreszcie bedziesz studiowac cos o czym od dawna marzylas!
Pozdrawiam
hej:)mam takie małe pytanko:czyjuż jest wywieszona lista przyjętych po odwołaniach???skąd wiesz ze się dostałaś???bo jestem z Bielska i nic jak narazie o tym nie wiem, myślałam że przyjdzie jakieś zawiadomienie do domu.....
tak jest wywieszona na drzwiach glownych i powiem Tobiew, choc nie chce robic wielkiej nadziei, ze widzialem tam wsrod 12 osob dwie Paulina. Byc moze jestes jedna z nich.

pzdr
SŁuchaj a czy jest taka możliwośc żebyś mi to sprawdził?tj dałbyś mi swojego maila a ja bym CI tam napisała moje dane etc. byłabym bardzo wdzięczna, oczywiście jeśli CI to nei sprawi problemu:))
Dziewczynko a ile Ty masz lat? Zadzwoń sobie tam sama, przecież nikt nie będzie latał Tobie sprawdzać wyników! :)
Bartuś słonko nie dobijaj mnie i tak wiesz że jestem zestresowana:)))
wczoraj myslalem zeby spisac to z drzwi IFA, dzisiaj bylem w tamtych okolicach, ale niestety jutro mnie tam nie bedzie. Sprobuj zadzwonic jutro do sekretariatu lub tam, gdzie rozpatruja te odwolania.

pzdr

(najwczesniej moge Tobie to sprawdzic w przyszla srode, bo bede w okolicach IFA mial egzamin na studia)
ok, wielkie dzięki, i tak mnie już wystarczająco podbudowałeś:)))3maj się jutro sama zadzwonie do sekretariatu:)pozdrówka
ja sie dowiedzialam telefonicznie :)
trzymam kciuki
jesli Ci sie uda to dowiedz sie do kiedy trzeba dowieźć papiery i czy wysłali coś :) bo mi mila pani powiedziała przyjęta i trzasnęła sluchawka;p
a potem sie onurzyła ze dzwoniłam jescze raz :P
taaa te panie w sekretariacie potrafią być naprawdę niemiłe:)tak swoją drogą to:dostałam się:)jeszcze nie wiem co i jak z papierami ale będe dzwonić w poniedziałek.już rozglądam się za mieszkaniem:))pozdrówka.jak będe coś wiedzieć to napisze:)
no widzisz, mowilem, ze widzialem na liscie 2 Pauliny - ciesze sie, ze jestes jedna z nich:)

pzdr.
czesc a tak z ciekawosci ile osob przyjeli z odwolan tzn ile w sumie bedzie na roku?? dalej 63??
pzdr i gratuluje paulininie i agiszonkowi ;))
12
Ile mialas % z maturki?
92%z ang i 68% z polskiego rozsz.
Dodzwoniłam się do dziekanatu i tym razem pani w słuchawce okazała się bardzo miła. Świadectwo i reszte dokumentówtrzeba donieść do dziekanatu na pl. Biskupa Nankiera 15, najlepiej osobiście bo na pytanie o to czy można dosłać pocztą pani odrzekła:a co jak się zawieruszy?:)jeśli chodzi o termin to nie powiedziała nic konktretnego tylko tyle że:jak najszybciej,do tygodnia czasu.Pozdrówka:)aaa i jeszcze jedno:nie trzeba czekac na żaden list,bo prawdopodobnie coś wysłali ale pewnie dojdzie za tydzień albo i dwa:)
ja tez się dodzwoniłam :)
tylko we wtorek dziekanat jest nieczynny więc ja pojadę w środę
I nawet list dostałam :)
ja jednak to olewam i wysyłam polecony priorytet z potwierdzeniem odbioru nie ma bata żeby zginął:)))jak tam będziesz we wtorek to spytaj się o opłate za indeks i legitymacje ok??będe wdzięczna, pozdrówka:)
a czky ktoś wie, czy jutro, tzn. wtorek. 6.09.2005 można zawieść dowód wpłaty za wieczorowe??? hę?? czy zamknięte będzie, niby mam termin do 10 (czyli jeszcze 5 dni) ale mam możliwość tylko jutro.

pozdr. i thnx. za ansłer.
a nie moge sie jakos dodzwonic
zalezy gdzie to trzeba dostarczyc, ale jak dziekanat jest nieczynny we wtorki to kategorycznie sie nie pojawiac tam:)


pxdr.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |

 »

Praca za granicą