etnolingwistyka-UAM

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie wszystkich przyszłych studentów/-ki tego własnie kierunku!!Nie wiem jak Wy,ale ja mam dosyć daleko do Poznania i nie znam nikogo kto będzie ze mną studiował,a bardzo chciałabym poznać dlatego też bardzo proszę o odzew,nie tylko pierwszoroczniaków.Z miłą chęcią nawiążę kontakt ze straszymi rocznikami tego kierunku,zwłaszcza że jest kilka pytań które mnie nurtują więc może starsi koledzy i koleżanki zechcieliby podzielić się wrażeniami i opiniami dot. etnolingwistyki:).Wszystkich zainteresowanych i chcących pomóc, udzielając odpowiedzi na moje pytania bardzo proszę o kontakt na nr [gg] bądź na [email] góry dziękuję i pozdrawiam ,Paulina
No nie wierzę,że nie ma tutaj nikogo z etnolingwistyki....czyżby??
Bo wszyscy sa tutaj www.ij.wojjy.com/forum
Dziękuję Ci bardzo:)),ale ja też wchodzę na to forum i więcej tam starszych kolegów i koleżanek niż tych pierwszorocznych...a Ty też z etno??pozdrowionka
Cześć, ja również w tym roku zaczynam studia na etnlingwistyce :D Bardzo się cieszę, choć nikogo nie znam :/, ale to się szybko zmieni ;) Początek już w piątek, papa
Ojjj na pewno:)),zwłaszcza po imprezce integracyjnej,wybierasz się na nią mia??:)))
A jest jakaś impreza integracyjna? Ja na ten temat jeszcze nic nie wiem! Ale jeśli jest, to pewnie się wybiorę :) pozdrawiam :-D
Jest,ja też się właśnie niedawno dowiedziałam:),wejdź na stronkę: http://www.info.amu.edu.pl/inauguracja/dzienstudentauam.html i tam wszystko pisze,pozdrowionka.
Tak, na rozpoczęcie się wybieram :) zarówno to o 13, jak i spotkanie przy 28 Czerwca o16 :) miło będzie (mam nadzieję ;)) jakie języki sobie wybierasz? Ja angielski i chyba francuski (chcialabym jeszcze niemiecki), ale nie wiem, czy się uda!
papa
witajcie :) ja tez od tego roku zaczynam etnolingwistyke :))) wybieram sobie angielski i chinski :) do zobaczenia w piatek!
witam! chciałabym się wybrać na etno tylko niebardzo wiem czy mam szanse... czy mógłby mi ktoś napisać od ilu punktów przyjmowali? byłabym bardzo wdzięczna :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Inne