studia mgr Wrocław - reaktywacja

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,
W 2007 roku przerwałem studia magisterskie po 3 semestrze, który zaliczyłem. Od tego roku chciałem się reaktywować i w tym celu było mi potrzebne m.in. zaświadczenie o braku różnic programowych. Jakie było moje zdziwienie gdy pani Ko...wicz odpowiedziała, że do zaliczenia mam:
1. Konwersacje (ćwiczenia, semestr I i II)
2. Przedmiot fakultatywny (ćwiczenia, semestr I)
3. Wykład kierunkowy (ćwiczenia, semestr III)
4. PNJA (semestr III)
5. zaj. uzupełniające (semestr III)
A teraz moje pytanie i prośba do osób, które w ciągu ostatnich 3-4 lat studiowały bądź studiują bądź z innego tytułu są zorientowane: czy faktycznie te przedmioty pojawiają się w programie studiów mgr? Konwersacje i PNJA zaliczyłem wcześniej, w NKJO. Na semestrach I-III miałem przedmioty o nazwie zajęcia specjalizacyjne, przedmiot uzupełniający, wykład monograficzny - czy różnią się one czymś od pkt 2, 3, 5?Patrzyłem też na plany zajęć na stronie IFA i dla studiów mgr żadnych takich przedmiotów nie widziałem.
Dzięki z góry za pomoc - to dla mnie ważne
Jakis czas temu do programu studiow weszly nowe przedmioty. Mysle jednak, ze nie bedzie to takie straszne - przejdz sie do wykladowcow, ktorzy prowadza takie przedmioty, pogadaj z nimi i mysle, ze wszystko da sie w miare bezbolesnie zaliczyc.

Pzdr.

« 

Pomoc językowa