pytanie o przyware supermemo

Temat przeniesiony do archwium.
hej jak to jest sz super memo speed up czy mozna jakos ustawic ze np dziennie chce po 50 slowek? bo to mi tak leci caly czas i zadnych podsumowan na koniec dnia niendakje..
A po co Ci podsumowania chcesz się uczyć po 50 słówek dziennie to po 50 przerywasz i tyle.
Na dole strony zawsze masz ilość słowek zapamiętanych (ukośnik) ilość wszystkich) dalej masz informację o ilościach powtórek oraz ilość słówek powtórzonych i nowo wprowadzonych. Jesli tego nie zauważyłeś, to nie ucz się więcej niż 10 dziennie.
tak ale podobno ma sie wyswietlac data!
Chyba coś Ci się pomieszało. Nie ma tu żadnego znaczenia. Dokładne rozplanowanie powtórek możesz odczytać wybierając odpowiednią opcję z \"menu\".
okok ogolnie supermemo jest naprawde super i nie jest to zadna kryptoreklama;) Poprostu brakuje mi czegos w stylu \" witaj, mamy 22 kwietnia na dzis masz 20 nowych i 25 slowek do powtorzenia.powodzenia!\";) no ale komp to w koncu nie czlowiek...;) no i jakies ocenianie wymowy przez komp by sie przydalo-bo samemu to nielatwo....marzenia,marzenia:) BEJOTKA-naprawde nie jestem glupia tylko wole pytac na forum niz czytac instrukcje mojego nowozakupionego supermemo a Twoj ironiczny ton jest hm. niegrzeczny.mimo to pozdrawiam i dzieki za info
Witaj Sta.

Nie chciałem obrazić ciebie. Odpowiadałem tylko na zwrot, \"a miała być data\".

Otóż data jest w tym programie niepotrzebna. A pozostałe informacje mogą znaleźć się na dole ekranu. Musisz tylko przejść do jego postaci \"professional\".
Tzn. Musisz wpierw nacisnąć 3 klawisze (Ctrl, Alt, F12) jednocześnie, a następnie wybrać z Menu: File, Level, Professional.

Wtedy na dole ekranu pojawią się dwa ciągi liczb w następującej postaci

380/19460 (62+0)/62, które oznaczają, ze masz już wprowadzone do cyklu nauczania 380 elementów, a na dziś musisz powtórzyć 62 elementy.

W trakcie powtarzania liczba 62 (w nawiasie) będzie malała o 1 z każdym zaliczonym elementem, a liczba 0 będzie powiększana o 1 po ocenie znajomosci elementu niższej niż 4.

Druga liczba 62 będzie zmieniała się o jeden z każdym nowowprowadzonym elementem, podobnie będzie powiększana liczba 380.

Jeśli ta statystyka nie pojawi się bezpośrednio po przejściu do poziomu (Level) Professional należy z menu wybrać kolejno opcje:

Window - View - Status Bar.

Jeśli chodzi o ocenę przez program wymowy studenta, to jest to raczej kiepski pomysł. Wprawdzie są na rynku programy, które udają, że to robią (EuroPlus+ Reward i kilka innych programów YDP, Tell Me More, English+, LangMaster Royal Family) ale ta opcja obniża wartość edukacyjną tych programów. Stosunkowo najlepiej to jest rozwiązane w programach Young Digitala, zdecydowanie najgorzej w programie Tell Me More.

Przykładowo w programie EuroPlus+ Reward aby wymowa jakiegoś słowa została zaliczona trzeba powtórzyć ją 10-30 razy, w programie Tell Me More nawet native speaker musi powtarzać 50-150 razy.

Dlatego ja, pomimo tego że jestem jednym z największych fanów SupermMemo, gdy tylko przeczytam, że do programu autorzy wprowadzili algorytm rozpoznawania mowy, zajmę się zbieraniem znaczków pocztowych.
witaj ,zrobilam tak jak na[pisales ,chcialam zeby na dole wyswietlil mi sie ilosc slow zapamietanych,ale teraz cos sie skopalo i przesdtal mi tlumaczyc zdania na polski,co mam zerobic zeby wrocic do poprzedniego stanu?
Prawdopodobnie coś pokręciłaś w opcjach. Masz dwa wyjścia.

Naprowadzić myszkę na komponent, którego tłumaczenie chcesz przeczytać i kliknąć myszką trzymając wciśnięty klawisz Shift.

Wybrać z menu kolejno Tools - Options - Mouse i w polu Translations zaznaczyć okienko \"On Mouse Move\".
dzięki wielkie:)pozdrawiam
Korzystając z okazji chiałabym zapytać sie jak włączyć dzwięk w super memo?zgubiłam gdzies instrukcję,do tej pory uważałam ze nie jest mi to potrzebne ,ale jest coraz więcej słówek których nie znam i byłabym wdzięczna gdybyś mi pomógł..pozdrawiam!
hej czy slyszal ktos o supermemo ale german????????
Witaj mała, sprecyzuj swoje pytanie. We wszystkich bazach firmowych do języka angielskiego dźwięk jest z automatu instalowany. Oczywiście musisz mieć włożoną płytą do czytnika. Jeśli chcesz dołączyć dźwięk do baz tworzonych samodzielnie, to sprawa jest tez możliwa, ale musisz mi napisać skąd chcesz ten dźwięk pobierać i jak swoje bazy tworzysz.

Pozdrawiam.

BJK
Dzisiaj na to pytani odpowiadałem. Poszukaj korzystając z wyszukiwarki. Takie bezmyślne zadawanie pytań jest obraźliwe dla ludzi, którzy tu odpowiadają, swiadczy o braku inteligencji pytającego i jest sprzeczne z netykietą.
bejotka nie przesadzasz troche.... pozatym nie koniecznie ty musisz mi odp...
Temat przeniesiony do archwium.