AP instytut neofilologii - godziny otwarcia

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś może wie, w jakich godzinach są czynne: Instytut Neofilologii AP i Dział Rekrutacji, Promocji i Karier? strona internetowa jest w budowie, a dodzwonić się nie można...
Własnie tak jest, ze nikt nic nie wie:) A czy ktoś ma info na temat rozpoczęcia roku dla pierwszorocznych z filologii angielskiej??
oczywiście chodzi o Ap w krakowie:D
też dołączam się do pytania dot. rozpoczęcia roku akademickiego dla pierwszorocznych studentów anglistyki na AP.
na stronie internetowej widnieje informacja,iż nowa strona jest w trakcie tworzenia.
czy ktoś się orientuje, gdzie jest rozpoczęcie roku-na Karmelickiej czy na Podchorążych?
i czy wtedy dostaniemy plan zajęć?
będę bardzo wdzięczna za cenne informacje;-)
hej poszperałam troche na stronie Ap i tam w organizacji roku jest uroczysta inauguracja roku 14 pazdziernika a plan zajec musi sie pojawic na stronie bo zaczynamy zajecia 6 ( przynajmniej ja, bo jestem na wieczorowych :D ) ktoś jeszcze na wieczorowych ?:D
Hej, ja też się dołączam do prosby w sprawie jakichkolwiek info, jakby ktoś coś wiedział to piszcie, tzn. chodzi mi o studia dzienne. jak składałam papiery to w dziekanacie powiedziała mi ta pani ze "plan pojawi sie na stronie NAJPÓŹNIEJ 1 PAŹDZIERNIKA":) ale mowila tez ze prawdopodobnie bedzie dla nas zorganizowane jakies spotkanie w stylu " orgaznizacyjne" tylko ze o nim tez zadnych info nie widac...wiec organizacja kwitnie:) zadzwonie tam jutro i sie zapytam i napisze of course:) a co do godzin to wydaje mi sie ze dziekanat od 11 do 14, na karmelickiej chyba tez:) a co do stronki to jest w budowie ale jest dostepna stara wersja wiec mysle ze plan sie na niej pojawi:) pozdrawiam!:)
hej:)

chcialam tylko uspokoic wszystkich zainteresowanych:) studiowalam juz na AP i teraz bede te studia kontynuowac i planu zajec mozna sie spodziewac w okolicach ostatniego dnia wrzesnia:) w skrajnych przypadkach pierwszego pazdziernika:) nigdy nie bylo go wczesniej. co do spotkania to pewnie bedzie jakies krotkie 'rozpoczecie roku' pierwszego pazdziernika na ktorym powiedza nam co i jak ale informacja na ten temat zawisnie pewnie na Karmelickiej również w jednym z ostatnich dni wrzesnia. wtedy tez byc moze pojawi sie na stronie:) dzwonienie do sekretariatu badz dziekanatu niestety prawdopodobnie nic nie da bo to nie sekretariat sie tym wszystkim zajmuje a wyladowcy. i raczej sie nie spiesza z podaniem planu lub miejsca i czasu spotkania organizacyjnego:)takze spokojnie, wszystkiego sie dowiemy 30.09:) pozdrawiam przyszle kolezanki i kolegow:)
wiec odbior indeksow i legitymacji jest w srode o godz. 9:00 na karmelickiej, a plan wisi juz w instytucie ale nie bedzie go w necie wcale bo strona w przebudowie :P.
do zobaczenia 1.10 :)
O 9:00 jest to całe spotkanie org na karmelickiej a o 13:00 jest odbior indeksow i wydaje mi sie ze to juz na podchorazych..chyba ze cos mi sie pomylilo:) a czy ktos sie nie orientuje czy 1.10 sa juz zajecia normalnie? bo o 9:00 jest to spotkanie a o 8:00 wf..i nie wiem..:)
a pewnie masz racje :).idziesz na to o 9?? mam pytanie - masz moze plan zajec na kompie? nie jestem z krakowa, chcialam sobie go sciagnac z neta, ale nie ma takiej mozliwosci... bylabym wdzieczna za jakis skan czy cos :). a zajec na 1 roku 1 pazdziernika nie ma napewno :).

jakby co moj mail to [email]
A planu wieczorowych I roku ciagle nie ma. MOZE w piatek bedzie.. Chyba nas nie kochają ;) A niektorzy by chcieli zobaczyc plan zanim sie zapisza..
Ja jestem na 2 roku wieczorowych i uwierz mi- zawsze daja w ostatni dzien albo przed ostatni dzien plan :P
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa